دانلود زیرنویس مستند Randy Rhoads: Reflections of a Guitar Icon 2022 – بلو سابتايتل

شهریور 2, 1401
6 بازدید

دانلود زیرنویس مستند Randy Rhoads: Reflections of a Guitar Icon 2022 همانطور که افراد یک نسل خاص (OK، Boomer) به خوبی می‌دانند، تعداد زیادی از بزرگان راک به فجایع هوایی پایان دادند. مستند «رندی رادز: بازتاب نماد گیتار» به بررسی سقوط هواپیمای سال 1982 می‌پردازد که جان رودز را گرفت. رودز فقط 25 سال داشت […]

دانلود زیرنویس مستند Randy Rhoads: Reflections of a Guitar Icon 2022 همانطور که افراد یک نسل خاص (OK، Boomer) به خوبی می‌دانند، تعداد زیادی از بزرگان راک به فجایع هوایی پایان دادند. مستند «رندی رادز: بازتاب نماد گیتار» به بررسی سقوط هواپیمای سال 1982 می‌پردازد که جان رودز را گرفت. رودز فقط 25 سال داشت و هنوز گیتاریست نسبتاً جدید آزی آزبورن بود. اما، او که می‌خواست چند عکس هوایی بگیرد تا مادرش را بفرستد، سوار شدن به یک هواپیمای شخصی را پذیرفت که خلبان آن مردی بود که فکر می‌کرد خنده‌دار است که به طور خطرناکی بر فراز اتوبوس توری که آزبورن و خدمه در آن خوابیده بودند، پرواز کند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس مستند Randy Rhoads: Reflections of a Guitar Icon 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس مستند Randy Rhoads: Reflections of a Guitar Icon 2022 این یک پایان غم انگیز برای داستانی است که همانطور که در این فیلم به کارگردانی آندره رلیس گفته می شود، به طرز عجیبی کج است. رودز با حضور آزبورن در آلبوم‌های «Blizzard of Ozz» و «Diary of a Madman»، نام خود و مسلماً بهترین موسیقی‌اش را در مدت زمانی حدود دو سال به ثبت رساند. قبل از آن، او یکی از اعضای موسس گروه Quiet Riot بود. فیلم رلیس زمان زیادی را صرف سال‌های پیش از سوپراستارگی Riot می‌کند، که مملو از داستان‌های عجیب و غریب درونی و رکوردهای دست نیافتنی است که در فیلم «This Is Spinal Tap» است.

زیرنویس مستند Randy Rhoads: Reflections of a Guitar Icon 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Randy Rhoads: Reflections of a Guitar Icon 2022 در حالی که رویکرد التقاطی و گاه به‌طور کلاسیک او تأثیری به یاد ماندنی بر روی رکوردهای آزبورن شنیده می‌شود – ریف او برای آهنگ «قطار دیوانه» یکی از قدیمی‌ها است – در اینجا تلاش می‌کند تا آنچه را که رودز را متفاوت کرده است مشخص کند. یکی از دوستان شگفت زده می شود که می تواند «سریع»، «آهسته»، «ترد» و «بلو» بازی کند. از سوی دیگر، برایان ریسون، یکی از فن‌آوران گیتار، با دیدگاه‌هایی درباره استفاده او از افکت‌ها و کنترل صدا، به‌خوبی سبک تک‌نوازی رادز را به‌خوبی توصیف می‌کند.

زیرنویس Randy Rhoads: Reflections of a Guitar Icon 2022 - بلو سابتايتل

رودز به عنوان یک مرد خوش‌آوازه ظاهر می‌شود (هیچ وقت یک مهمانی بزرگ نبود؛ او سعی می‌کرد به آزبورن در مورد نوشیدن بیش از حد مشروبات الکلی مشورت کند) و یک دانشمند تبر واقعی که با موسیقی بسیار بیشتری در او مرد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,