دانلود زیرنویس فیلم Adopting Audrey 2021 – بلو سابتايتل

شهریور 6, 1401
55 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Adopting Audrey 2021 آدری (جنا مالون) که از هفتمین شغل خود در دو سال گذشته اخراج شده و از خانواده اش دور شده است، بی قرار است و در خلوتی کاملاً مدرن زندگی می کند و برای همراهی به یوتیوب تکیه می کند. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد زیرنویس فیلم Adopting […]

دانلود زیرنویس فیلم Adopting Audrey 2021 آدری (جنا مالون) که از هفتمین شغل خود در دو سال گذشته اخراج شده و از خانواده اش دور شده است، بی قرار است و در خلوتی کاملاً مدرن زندگی می کند و برای همراهی به یوتیوب تکیه می کند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Adopting Audrey 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Adopting Audrey 2021 پس از سقوط از سوراخ خرگوش ویدئویی، او دنیای فرزندخواندگی بزرگسالان را کشف می کند و تصمیم می گیرد خودش آن را امتحان کند به امید اینکه حس تعلق پیدا کند.

زیرنویس فیلم Adopting Audrey 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس Adopting Audrey 2021 آدری به زودی متوجه می‌شود که خانواده‌ای فرزندخوانده هستند که عملکرد نادرست او منعکس‌کننده زندگی اوست، و به او اجازه می‌دهد با پدرسالار بدخلق، اتو (رابرت هانگر-بولر) که ظاهراً به همان اندازه مودب است، رابطه‌ای بعید ایجاد کند.

زیرنویس Adopting Audrey 2021 - بلو سابتايتل

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,