دانلود زیرنویس مستند Untold: The Rise and Fall of AND1 2022 – بلو سابتايتل

شهریور 2, 1401
21 بازدید

دانلود زیرنویس مستند Untold: The Rise and Fall of AND1 2022 یک فیلم مستند ورزشی است که در 23 اوت 2022 در نتفلیکس منتشر شد. این فیلم به کارگردانی کوین ویلسون جونیور، بخشی از مجموعه ناگفته ها است. Untold Volume 2 یک رویداد مستند چهار هفته ای است که بار دیگر چشمان تازه ای را […]

دانلود زیرنویس مستند Untold: The Rise and Fall of AND1 2022 یک فیلم مستند ورزشی است که در 23 اوت 2022 در نتفلیکس منتشر شد. این فیلم به کارگردانی کوین ویلسون جونیور، بخشی از مجموعه ناگفته ها است. Untold Volume 2 یک رویداد مستند چهار هفته ای است که بار دیگر چشمان تازه ای را به داستان های حماسی از دنیای گسترده ورزش در نتفلیکس می آورد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس مستند Untold: The Rise and Fall of AND1 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس مستند Untold: The Rise and Fall of AND1 2022 این فیلم‌ها به‌صورت هفتگی نمایش داده می‌شوند و هر فیلم در لحظه‌ای کلیدی شروع می‌شود و سپس عمیقاً به آنچه که فراتر از سرفصل‌ها اتفاق افتاده است، همانطور که توسط کسانی که آن را زندگی کرده‌اند، می‌پردازد تا ظرافت، انعطاف‌پذیری، دلشکستگی، پیروزی، خشونت، کمدی و ترحم در زیر آن را آشکار کند. عرق

Rise and Fall of AND1 داستانی غم‌انگیز از یک شرکت خراب است که استریت بال را به یک پدیده تبدیل می‌کند. همانطور که از عنوان نشان می دهد، این خط سیری را دنبال می کند که چگونه شرکت بزرگتر از زندگی شد اما در نهایت به دلیل تعدادی از عوامل با کاهش روبرو شد. مدت زمان این فیلم حدود 1 ساعت و 9 دقیقه است.

«تور AND1 Mixtape Tour» که در زمین‌های بازی شهر نیویورک متولد شد، استریبال را به میان مردم برد، همایش‌ها را به چالش کشید و تیمی از بسکتبال‌های نامتناسب را در طول راه انتخاب کرد. این مستند سفری را نشان می‌دهد که چگونه سه دوست جوان رویای به ارمغان آوردن تحسین بیشتر برای بازی مورد علاقه خود دارند.

چگونه آنها با هنر زیرزمینی استریت بال ارتباط برقرار کردند و در نهایت صنعت بسکتبال میلیارد دلاری را بر سر آن چرخاندند. بنیان‌گذاران AND1 به همراه اسطوره‌های استریتبال، The Professor، Hot Sauce، Skip 2 My Lou، The Main Event، Shane the Dribbling Machine و بیشتر تجربیات خود و سفر برند را منعکس می‌کنند.

همه چیز در سال 1993 با مشارکت جی کوئن گیلبرت، ست برگر و تام آستین در مقطع کارشناسی ارشد در مدرسه وارتون دانشگاه پنسیلوانیا آغاز شد. ست و جی از دوران راهنمایی با هم دوست بودند و در اوقات فراغت خود با تام آشنا شدند.

زیرنویس مستند Untold: The Rise and Fall of AND1 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Untold: The Rise and Fall of AND1 2022 نام شرکت همچنین برگرفته از عبارتی است که در بسکتبال برای نشان دادن پرتاب آزاد به بازیکنی که در هنگام زدن گل خطا روی او انجام می شود، استفاده می شود. آنها در واقع در سال 1995 با شرکت خود به موفقیت دست یافتند، زمانی که شروع به فروش تی شرت های سطل زباله کردند. آنقدر بزرگ شد که حتی Chandler Bing on Friends تی شرت تجاری AND1 را پوشید.

اما هدف آنها برای گسترش با برخی از حوادث ناگوار مواجه شد، زمانی که آنها ستاره NBA استفون ماربری را به عنوان سخنگوی خط اول کفش خود قراردادند، اما او در نهایت مچ پاهای خود را در بازی خود شکست. این یک اثر میرایی روی برند داشت و مدل خود را نیز از دست داد. در آن زمان بود که آنها نواری از یک بازی بسکتبال خیابانی را پیدا کردند که یک بازیکن استریتبال رافر آلستون در آن حضور داشت.

و در لحظه مناسب تصمیم گرفتند تیمی از استریبالیست های محلی تشکیل دهند و بازی خود را به صورت میکس نوار پخش کنند. به زودی به یک تور AND1 Mixtape تبدیل شد که در آن گروهی از بازیکنان استریتبال از شهری به شهر دیگر سفر می‌کنند و تیم‌های متشکل از استعدادهای محلی را به چالش می‌کشند. بازی‌ها معمولاً با حرکت‌های انزوا یک به یک با توپ و اسلم دانک‌های آکروباتیک و آلی اوپ مشخص می‌شوند.

زیرنویس Untold: The Rise and Fall of AND1 2022 - بلو سابتايتل

و در مدت زمان بسیار کوتاهی، این بازیکنان و شرکت به ترتیب به اندازه NBA و نایک محبوب شدند. آن‌ها همه جا بودند، حامیان مالی می‌گرفتند، عرصه‌ها را می‌فروختند، و فروش بسیار زیاد کالا را به نمایش رتبه‌بندی شماره یک در ESPN اضافه می‌کردند. پس چه مشکلی پیش آمد، اگر همه چیز خیلی عالی بود؟

همان چیزی که بسیاری از نام ها و شرکت های بزرگ را نابود می کند، شهرت، پول و حسادت. این شرکت می‌خواهد بیشتر رشد کند و بازیکنان احساس می‌کنند مورد قدردانی قرار گرفته‌اند یا حتی مورد استثمار قرار گرفته‌اند. بدون ارتباط مستقیم و تفاوت در اهداف، فشار و استرس به افرادی که دور می شوند افزایش می یابد.

فیلم مستند یک ساعته یک داستان موفقیت باورنکردنی درباره یک پدیده فرهنگی ورزشی مختصر با پایانی تلخ است. این یک ساعت جالب است، اگر از طرفداران بسکتبال هستید یا در مورد بازیکنانی که در مستند حضور دارند اطلاع دارید. استریت بال قطعا پیشرفتی بود که اگر تصمیمات عاقلانه ای گرفته می شد اکنون می توانست بسیار بزرگتر باشد.

بنیانگذاران شرکت فقط برخی از فارغ التحصیلان دانشگاه بودند که سعی داشتند با چیزی که دوست دارند بزرگ شوند. آنها میزان موفقیتی که در واقع به دست آوردند را پیش بینی نکردند و مدیریت ضعیف آنها را به دست آورد. اگر فقط روی کاغذبازی، امور مالی و قانونی امور خارج از سالن سرمایه گذاری می کردند، ممکن بود در جای دیگری بودند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,