Kojima Productions همکاری شگفت‌انگیزی با ناسا اعلام کرد

شهریور 31, 1401
7 بازدید

Kojima Productions با ناسا همکاری می کند تا محصول جدیدی را با الهام از Ludens معرفی کند که مطمئناً طرفدارانی را که به دنبال ارتقاء پوشاک خود هستند را جذب می کند. به گزارش خبر اول و به نقل از gametplay کوجیما پروداکشنز همکاری شگفت انگیزی را با ناسا اعلام کرد. با این حال، این […]

Kojima Productions با ناسا همکاری می کند تا محصول جدیدی را با الهام از Ludens معرفی کند که مطمئناً طرفدارانی را که به دنبال ارتقاء پوشاک خود هستند را جذب می کند.

به گزارش خبر اول و به نقل از gametplay کوجیما پروداکشنز همکاری شگفت انگیزی را با ناسا اعلام کرد. با این حال، این همکاری جدید برای یک بازی نیست، بلکه چیز دیگری است که هنوز هم طرفداران را جذب خواهد کرد. طلسم Kojima Productions یک فضانورد است که به نام Ludens شناخته می شود، بنابراین ناسا یک جفت طبیعی برای این همکاری است.

به نظر می‌رسد که کوجیما پروداکشنز به فراتر از بازی‌های ویدیویی علاقه‌مند است، زیرا این شرکت در حال حاضر محصولات مختلفی از کلکسیون‌ها، پوشاک و جاکلیدی را در وب‌سایت خود در دسترس دارد. در حال حاضر، از زمان آغاز جنگ بین روسیه و اوکراین در سال جاری، بخشی از درآمد حاصل از کالاهای تولیدی کوجیما صرف حمایت از اوکراین می شود.

همکاری Kojima Productions با NASA یک ساعت شیک کاملاً جدید تولید می کند که در وب سایت این شرکت بازی سازی در تاریخ 27 سپتامبر 2022 در دسترس خواهد بود. تریلر تبلیغاتی ساعت به قطعاتی از ساعت که در یک طراحی شیک مونتاژ می شوند باز می شود که Kojima Productions را نشان می دهد. لوگو و عبارت “EXTRA-VEHICULAR CREATIVE ACTIVITY Suit” اشاره به لباس پوشیده توسط Ludens دارد که برای سفر به فضا ضروری است. تریلر طولانی نزدیک به 30 ثانیه با صحنه ای آشنا برای طرفداران کوجیما به پایان می رسد، لودنز که در فاصله دور بالای سطحی مشرف به فضای بیرون ایستاده است. طرفداران ممکن است انتظار داشته باشند که هیدئو کوجیما در مورد این ساعت و همکاری با ناسا در قسمت آینده پادکست جدید خود با نام «ساختار مغز» صحبت کند که قسمت اول آن در حال حاضر برای علاقه مندان در دسترس است.

Anicorn، یک شرکت شخص ثالث، با استفاده از لوگوی ناسا و طرحی بر اساس طلسم Ludens، ساعتی را ساخت که مختص تولیدات کوجیما است. این ساعت که توسط Anicorn در توییتر اعلام شد، مطابق با “آنهایی که بازی می کنند”، زمان، مکان و هومو لودنس خواهد بود. این ساعت توسط یوجی شینکاوا طراحی شده است که همچنین مسئول طراحی شخصیت های سری Metal Gear Solid و Death Stranding است. بازی بعدی هیدئو کوجیما هر چه باشد، بازیکنان می‌توانند مطمئناً انتظار مشارکت یوجی شینکاوا را داشته باشند و همچنین احتمال اینکه این ساعت به نوعی به عنوان یک تخم مرغ عید پاک نشان داده شود.

گنجاندن کالا به عنوان تخم‌مرغ عید پاک در بازی‌های آن، مفهوم جدیدی برای تولیدات کوجیما نیست. در بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain، کوجیما یک جفت عینک آفتابی را از طریق صحنه‌ای که شامل شخصیت‌های Ocelot و Snake بود، نشان داد. نسخه کپی بازوی مصنوعی Venom Snake نیز برای افراد قطع عضو ساخته شده است که طراحی قرمز رنگ و عملکرد چند گیره را به نمایش می گذارد. این ساعت افزودنی مورد استقبال طرفداران Kojima Productions است که به دنبال ساعتی جدید از نظر زیبایی شناسی هستند تا قدردانی خود را از بازی و علم نشان دهند.

برچسب‌ها:,