Front Mission Remakes گیم پلی جدیدی را نشان می دهد

شهریور 24, 1401
4 بازدید

به گزارش خبر اول و به نقل از gametplay ویدیوی جدیدی از بازی آینده Front Mission 2: Remake، برخی از گیم‌پلی‌های جدید را برای بازسازی RPG تاکتیکی نشان می‌دهد. تریلر جدیدی از بازی آینده Front Mission 2: Remake برخی از گیم‌پلی‌هایی را که بازیکنان می‌توانند از بازی انتظار داشته باشند، نشان می‌دهد. اعلامیه‌های بازسازی‌های Front […]

به گزارش خبر اول و به نقل از gametplay ویدیوی جدیدی از بازی آینده Front Mission 2: Remake، برخی از گیم‌پلی‌های جدید را برای بازسازی RPG تاکتیکی نشان می‌دهد.

تریلر جدیدی از بازی آینده Front Mission 2: Remake برخی از گیم‌پلی‌هایی را که بازیکنان می‌توانند از بازی انتظار داشته باشند، نشان می‌دهد. اعلامیه‌های بازسازی‌های Front Mission قبلاً در جریان رویداد Nintendo Direct در فوریه گذشته فاش شده بود.

این بازی بخشی از فرنچایز Front Mission است، یک سری بازی های RPG نوبتی تاکتیکی که در آن بازیکنان با ماشین هایی به نام “Wanzers” در برابر یکدیگر قرار می گیرند. بازسازی‌های بازی‌های Square Enix Front Mission 1 و Front Mission 2 پس از عرضه روی Nintendo Switch در دسترس خواهند بود. در حال حاضر، هر دو بازسازی به‌جای تاریخ‌های تعیین‌شده، دارای پنجره‌هایی برای انتشار هستند که در اکتبر ۲۰۲۲، Front Mission 1st: Remake و Front Mission 2: Remake در سال ۲۰۲۳ منتشر می‌شود.

تریلر جدید گیم پلی بازی Front Mission 2: Remake توسط Forever Entertainment، ناشر نسخه بازسازی شده، فاش شد که تصاویری از بازسازی در حال انجام آن را نشان می دهد. بر اساس آنچه در تریلر نشان داده شده است، این بازسازی همچنان مبارزات نوبتی تاکتیکی را که بازی‌های Front Mission به آن معروف هستند حفظ خواهد کرد. این ویدیو نشان می دهد که عناصر تاکتیکی RPG در بازسازی بازی بسیار زنده و زنده هستند.

این تریلر برخی از بازی‌های مبارزه‌ای نوبتی را نشان می‌دهد، مانند «Wanzers» که قبل از حمله به موقعیت در برابر دشمن خود منتقل می‌شوند. این ویدئو به سرعت اجمالی از ویژگی‌های شخصی‌سازی بازی برای مکانیزم‌هایی که بازیکنان می‌توانند استفاده کنند و برخی از مکان‌هایی که در بازسازی ظاهر می‌شوند را نشان می‌دهد. The Front Mission 2: Remake هسته اصلی مبارزات نوبتی را به همراه داستان بالغی که در بازی اصلی گفته شد حفظ خواهد کرد.

بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند که نسخه احیا شده Front Mission 2 را با تصاویر به روز شده، ویژگی های جدید و پیشرفت های جدید دریافت کنند. این بازسازی همچنین با موسیقی متن جدید، جلوه های مدرن درون بازی همراه خواهد بود و بازی از بسیاری از زبان های جدید در بازسازی پشتیبانی خواهد کرد. با این حال، نه تریلر و نه وب سایت رسمی بازی جزئیاتی را در مورد زبان های جدیدی که در حال حاضر برای بازسازی در دسترس خواهند بود، فاش نمی کنند.

همچنین یک ویژگی جدید گیم پلی دوربین رایگان وجود خواهد داشت که به بازیکنان این امکان را می دهد که در حین بازی بزرگنمایی کنند تا Wanzers مکانیکی را با جزئیات بیشتری ببینند. این ویژگی دوربین رایگان در تریلر گیم پلی جدید با کلوزآپ های مختلف وانزر mechs در نبرد نشان داده شد. با این حال، هنوز اطلاعات جدیدی در مورد تاریخ انتشار رسمی نسخه بازسازی شده در زمان نگارش وجود ندارد. بنابراین، بازیکنان باید مراقب هر گونه اطلاعاتی در مورد تاریخ انتشار بازی Front Mission 2: Remake باشند.

بازی Front Mission 2: Remake در حال حاضر قرار است در سال 2023 برای نینتندو سوییچ منتشر شود.

برچسب‌ها:, , , , ,