پشتیبانی Fairphone 2 پس از هفت سال به پایان می رسد، آخرین به روز رسانی در ماه مارس ارائه می شود

پشتیبانی Fairphone 2 پس از هفت سال به پایان می رسد، آخرین به روز رسانی در ماه مارس ارائه می شود
دی 19, 1401
77 بازدید

به گزارش خبر اول Fairphone 2 در سال 2015 منتشر شد و این شرکت هلندی وعده سه تا پنج سال به روز رسانی نرم افزاری بزرگ را داد و به نظر می رسد که از وعده اولیه خود فراتر رفته است. این شرکت اعلام کرد که پشتیبانی نرم افزاری را در ماه مارس امسال قطع […]

به گزارش خبر اول Fairphone 2 در سال 2015 منتشر شد و این شرکت هلندی وعده سه تا پنج سال به روز رسانی نرم افزاری بزرگ را داد و به نظر می رسد که از وعده اولیه خود فراتر رفته است. این شرکت اعلام کرد که پشتیبانی نرم افزاری را در ماه مارس امسال قطع می کند.

تا کنون، Fairphone 2 متمرکز بر پایداری، پنج به‌روزرسانی ویژگی اصلی و هفت سال به‌روزرسانی امنیتی دریافت کرده است. به همین دلیل است که Fairphone به کاربران پیشنهاد می‌کند از دست زدن به داده‌های حساس با گوشی خودداری کنند زیرا نمی‌تواند امنیت به‌روز را تضمین کند و برخی آسیب‌پذیری‌های حیاتی ممکن است داده‌های کاربران را در معرض خطر قرار دهند.

این شرکت همچنین گفت که برخی از قطعات یدکی را برای کاربرانی که می‌خواهند Fairphone 2 خود را مدتی طولانی‌تر نگه دارند، نگه می‌دارد. با این حال، برخی از قطعات، مانند ماژول پایین، تنها در دسترس کاربران با ضمانت نامه معتبر خواهد بود.