معرفی مدرسه مجازی آی ‌نو: خداحافظی با منابع کمک درسی پر هزینه

معرفی مدرسه مجازی آی ‌نو: خداحافظی با منابع کمک درسی پر هزینه
دی 25, 1402
98 بازدید

هرسال با شروع سال تحصیلی، دغدغه‌ی درس و امتحان فرزندان هم شروع می‌شود! پدر و مادرها، مدام از خودشان می‌پرسند آیا این مدرسه، کیفیت لازم را دارد؟ آیا معلم‌ها از روش‌ تدریس استاندارد استفاده می‌کنند؟… اگر هم فرزندشان در آستانه‌ی امتحان‌هایی مثل تیزهوشان یا کنکور باشد این دغدغه را دارند که: آیا باید به کلاس‌های […]

مدرسه مجازی آی نو

هرسال با شروع سال تحصیلی، دغدغه‌ی درس و امتحان فرزندان هم شروع می‌شود! پدر و مادرها، مدام از خودشان می‌پرسند آیا این مدرسه، کیفیت لازم را دارد؟ آیا معلم‌ها از روش‌ تدریس استاندارد استفاده می‌کنند؟… اگر هم فرزندشان در آستانه‌ی امتحان‌هایی مثل تیزهوشان یا کنکور باشد این دغدغه را دارند که: آیا باید به کلاس‌های مدرسه اکتفا کنم یا لازم است منابع بیشتری در اختیار فرزندم بگذارم؟ اگر به منابع بیشتری نیاز است، کدام منابع بهتر است؟ کدام کلاس اضافه می‌تواند به فرزند من کمک کند؟ از کدام منابع کمک‌آموزشی باید استفاده کنم؟… سوال‌ها و دغدغه‌هایی شبیه این‌ها، نشان می‌دهد که ما به یک مسیر آموزشی تمام و کمال نیاز داریم.

چالش‌های پیدا کردن یک مسیر آموزشی کامل برای دانش‌آموزان

والدین نیاز دارند تمام منابع آموزشی مثل کلاس، جزوه، نکته، تست، حل تمرین، پکیج‌های تیزهوشان و کنکور همه و همه به‌شکل منسجم و یکپارچه یک‌جا جمع شده باشد و دیگر لازم نباشد زمان و انرژی زیادی بابت پیدا کردن بهترین منابع و معلم‌ها صرف شود.

به‌خصوص که هر سال با تغییر پایه‌ی تحصیلی فرزند، تمام این فرآیندها تکرار می‌شود و در موقعیت‌هایی مثل آزمون تیزهوشان یا کنکور، علاوه بر زمان و هزینه، در مسیر پیدا کردن بهترین مسیر آموزشی، استرس زیادی هم به والدین و هم به دانش‌آموزها وارد می‌شود.

چالش دیگر این‌که بهترین منابع و بهترین معلم‌ها در یک نقطه‌ی جغرافیایی جمع نشده‌اند پس لازم است به فکر یک راه جایگزین باشیم تا همه‌ی دانش‌آموزها از هر جایی که زندگی می‌کنند بتوانند به بهترین منابع آموزشی دسترسی داشته باشند.

چالش مهم دیگر برای پدر و مادرها بحث مهم هزینه است. با فرض اثربخش بودن تمام منابع موجود، هرسال هزینه‌ی سنگینی بابت کتاب‌های کمک آموزشی، کلاس‌های خصوصی، ثبت‌نام در آموزشگاه‌ها، شرکت در آزمون‌های مختلف و… صرف می‌شود که این زیاد بودن هزینه علاوه بر این که فشار زیادی به والدین وارد می‌کند باعث می‌شود دانش‌آموزها هم فشار روانی زیادی را تحمل کنند.

مدرسه مجازی آی نو، در پاسخ به این نیاز والدین و دانش‌آموزها ایجاد شد تا یک مسیر آموزشی کامل شامل ویدیوهای آموزشی درسی با تدریس بهترین معلم‌ها در اختیار تمام دانش‌آموزهای ایرانی قرار بگیرد.

ویدیوهای آموزشی رایگان

چرا مدرسه‌ی مجازی آی ‌نو یک مسیر آموزشی کامل برای دانش‌آموزان است؟

مدرسه‌ی مجازی آی ‌نو از دو بخش تشکیل شده است. بخش اول شامل ویدیوهای آموزشی رایگان برای مقطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم است، این یعنی دانش‌آموزان می‌توانند ویدیوهای رایگان درسی را هر زمان که خواستند، تماشا کنند و به زمان خاصی، محدود نیستند. بخش دوم شامل ویدیوهای آموزشی نکته و تست تیزهوشان ششم و نهم و کنکور ریاضی، تجربی و انسانی است که نیاز به خرید اشتراک آی نو دارد تا در کنار ویدیوهای درسی، مسیر آموزشی دانش‌آموزان را کامل کند.

  • بهترین منابع و بهترین معلم‌ها در کنار هم: این دو بخش مکمل یکدیگر هستند بنابراین دیگر نیاز نیست برای پیدا کردن بهترین منابع یا بهترین معلم‌ها وقت و انرژی صرف کنید. تیم کارشناسان آی ‌نو، با تحقیق و بررسی گسترده، جمعی از بهترین معلم‌های هر مقطع تحصیلی را دور هم جمع کرده‌اند تا ویدیوهای درسی با بالاترین کیفیت و به روزترین روش‌های تدریس، در اختیار تمام دانش‌آموزها قرار بگیرد.
  • یک مسیر منسجم برای تمام پایه‌ها: ویدیوهای درسی آی ‌نو از پایه‌ی پنجم تا دوازدهم را دربرمی‌گیرد و دیگر نیاز نیست با عوض شدن پایه‌ی تحصیلی فرزندتان فرآیند جست‌وجو و بررسی منابع، کلاس و مدرسه را طی کنید چون تیم متخصص آی ‌نو از قبل این کار را انجام داده و یک مسیر آموزشی منسجم از پایه‌ی پنجم تا دوازدهم برای دانش‌آموزان طراحی کرده است.
  • برنامه‌ی ویژه برای تیزهوشان و کنکور: با رسیدن دانش‌آموزان به امتحانات مهم مثل امتحان‌های نهایی که تاثیر مستقیم روی رتبه‌ی کنکور دارند، امتحان ورودی تیزهوشان (پایه‌ی ششم به هفتم، پایه‌ی نهم به دهم) و همچنین آزمون کنکور سراسری، آی‌نو برنامه‌ی ویژه‌ای برای دانش‌آموزها طراحی کرده تا با استفاده از ویدیوهای حل تمرین امتحان نهایی، پکیج‌های تیزهوشان و پکیج‌های ویژه‌ی کنکور، بتوانند بدون خروج از این مسیر آموزشی، در این آزمون‌های مهم و سرنوشت‌ساز هم موفق شوند.
  • هزینه‌ی کم و به صرفه: تمام ویدیوهای درسی آی ‌نو در همه‌ی مقاطع به شکل رایگان در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد و برای دسترسی به پکیج‌های تیزهوشان، پکیج‌های کنکور که شامل نکته، تست، جزوه و تمام منابع لازم برای شرکت در آزمون است، فقط کافی است هزینه‌ی اشتراک ماهانه (245 هزار تومان) را بپردازید که در مقایسه با هزینه‌ی سنگین کتاب‌ها و کلاس‌های کمک آموزشی، بسیار کم و به صرفه است.

همه‌ی این‌ها در کنار هم آی ‌نو را به یک مدرسه‌ی مجازی کامل تبدیل کرده است!

خرید اشتراک آی نو

مزیت‌های درس خواندن با مدرسۀ مجازی آی‌نو چیست؟

  1. بهترین معلم‌های ایران: دسترسی به بهترین معلم‌های هر درس برای تمام دانش‌آموزها ممکن نیست اما آی ‌نو بهترین معلم‌های هر درس را در کنار هم جمع کرده تا تمام دانش‌آموزها بتوانند مباحث کتاب درسی را با روش‌های به روز و خلاقانه‌ی بهترین معلم‌ها یاد بگیرند. معلم‌های آی‌ نو با استفاده از روش‌های تدریس خلاقانه و سرگرم‌کننده دانش‌آموزها را به موضوعات درسی علاقه‌مند می‌کنند تا یادگیری عمیق برای دانش‌آموزان اتفاق بیفتد.
  2. انعطاف زمانی: برای رفتن به کلاس خصوصی باید یک ساعت مشخص از شبانه‌روز را انتخاب کنید. زمان رفت و برگشت را هم در نظر بگیرید و هر طور هست خودتان را به کلاس برسانید. درحالی‌که دانش‌آموزها می‌توانند در هر ساعت از شبانه‌روز که قدرت یادگیری بالاتری دارند، ویدیوهای درسی را بببیند و یادگیری‌شان را کامل کنند.
  3. انتخاب درس‌ و انتخاب فصل: اگر دانش‌آموز یک قسمت کوچک از درس را متوجه نشده فقط کافی است وارد سایت آی ‌نو شود، پایه تحصیلی و درس موردنظرش را انتخاب کند و بعد از فهرست ویدیویی، آن قسمت از درس را که برایش چالش‌برانگیز است انتخاب کند و ببیند تا با تدریس معلم اشکالاتش برطرف شود.
  4. تکرار، تکرار، تکرار: بیشتر دانش‌آموزها در کلاس درس نمی‌توانند ابراز کنند که درس را متوجه نشده‌اند یا نمی‌توانند از معلم درخواست کنند یک بار دیگر توضیح بدهد، از طرفی هم وقت کلاس اجازه نمی‌دهد معلم یک موضوع را چند بار تکرار کند اما دانش‌آموز می‌تواند در زمان تماشای ویدیوهای درسی آی‌ نو، هر قسمت را که متوجه نشد بدون احساس ترس یا خجالت، چندین بار تکرار کند تا کاملا روی آن موضوع، مسلط شود.
  5. هزینه‌ی کمتر: تمام ویدیوهای درسی آی ‌نو رایگان است و با خرید اشتراک ماهانه نیز دانش‌آموزها به تمام منابع پکیج‌های کنکور و تیزهوشان دسترسی پیدا می‌کنند. از آن‌جا که خرید اشتراک ماهانه به‌شکل چشم‌گیری هزینۀ کمتری نسبت به ثبت‌نام در آموزشگاه کنکور دارد. این امکان به والدین و دانش‌آموزان داده‌ می‌شود که هزینه‌های آموزشی را کاهش دهند و بتوانند بدون محدودیت‌های مالی و ‌به‌شکل مداوم از خدمات آموزشی بهره‌مند شوند.

در پایان

اگر دغدغه‌ی پیشرفت تحصیلی فرزندتان را دارید و به دنبال یک مسیر آموزشی کامل هستید تا دیگر لازم نباشد با عوض شدن مقطع و پایۀ تحصیلی، فرآیند جست‌وجو برای کلاس و معلم را از سر بگیرید، بهتر است یک بار برای همیشه یک مسیر آموزشی کامل و منسجم برای فرزندتان انتخاب کنید.

برچسب‌ها:, , ,