مادربزرگ Skyrim از تاد هاوارد می‌خواهد که در ساخت The Elder Scrolls 6 عجله کند

مادربزرگ Skyrim از تاد هاوارد می‌خواهد که در ساخت The Elder Scrolls 6 عجله کند
خرداد 22, 1401
47 بازدید

به گزارش خبر اول و به نقل از گيم تي پلي Skyrim Grandma می‌گوید که می‌خواهد تاد هاوارد در ساخت The Elder Scrolls 6 عجله کند و در مورد Starfield فکر کند. شاید دوست داشتنی ترین عضو انجمن The Elder Scrolls 5: Skyrim شرلی کری باشد که طرفداران آن را با محبت با نام Skyrim […]

به گزارش خبر اول و به نقل از گيم تي پلي Skyrim Grandma می‌گوید که می‌خواهد تاد هاوارد در ساخت The Elder Scrolls 6 عجله کند و در مورد Starfield فکر کند. شاید دوست داشتنی ترین عضو انجمن The Elder Scrolls 5: Skyrim شرلی کری باشد که طرفداران آن را با محبت با نام Skyrim Grandma می شناسند. کری مرتباً ویدیوهایی از ماجراجویی‌های Skyrim خود آپلود می‌کند و هر ویدیو را با عبارت جذاب خود شروع می‌کند: «صبح بخیر، نوه‌ها». شهرت کری در جامعه Skyrim باعث شد که او ماه گذشته در پانل PAX East 2022 حضور پیدا کرد، جایی که او به سوالاتی درباره The Elder Scrolls 6، Starfield و موارد دیگر پاسخ داد.

همانطور که توسط Rock Paper Shotgun گزارش شده است، یکی از طرفداران از کری پرسید که اگر این فرصت به او داده شود به تاد هاوارد از Bethesda چه خواهد گفت. کری فاش کرد که از هاوارد می خواهد که عجله کند و The Elder Scrolls 6 را تمام کند. او توضیح داد: “من می خواهم قبل از مرگ آن را بازی کنم.” باید دید دقیقا چه زمانی بازی The Elder Scrolls 6 در دسترس خواهد بود، اما احتمالا سال ها تا انتشار بازی فاصله دارد. به هر حال، Bethesda در حال حاضر سخت در حال کار روی RPG علمی-تخیلی Starfield است، که قرار است تا اوایل سال 2023 منتشر شود.

تا آنجا که خود استارفیلد می گوید، کوری ظاهراً مطمئن نیست که آیا او برای بازی بزرگ بعدی Bethesda زحمت خواهد کشید یا خیر. تاریخ انتشار Starfield در ابتدا برای 11 نوامبر 2022 برنامه ریزی شده بود، که تاریخ قابل توجهی برای Bethesda است زیرا Skyrim خود در 11 نوامبر 2011 راه اندازی شد. با این حال، تاریخ انتشار Starfield تا سال 2023 به تعویق افتاده است، بنابراین Bethesda می تواند مطمئن شود که بازی انتظارات والای طرفداران را برآورده می کند. Skyrim سطح فوق‌العاده بالایی را تعیین کرده است، بنابراین احتمالاً تحت تأثیر قرار دادن کری و سایر طرفداران کار Bethesda، کار زیادی لازم است.

در این میان، اگر کری بخواهد با تاد هاوارد صحبت کند، می توان فکر کرد که شانس بیشتری برای برقراری ارتباط با او نسبت به بسیاری از مردم دارد. به نظر می رسد بتسدا و کاری رابطه قوی دارند، بتسدا پس از سکته مغزی او گل کاری و یک بسته هدیه فرستاد. نه تنها این، بلکه Bethesda در واقع قرار است Curry را در The Elder Scrolls 6 به عنوان یک NPC قرار دهد، اگرچه جزئیات شخصیت Curry احتمالاً باید منتظر بمانیم تا به انتشار بازی نزدیک‌تر شویم.

کسانی که نمی خواهند تا The Elder Scrolls 6 برای ماجراجویی با Curry صبر کنند، باید توجه داشته باشند که یک ماد Skyrim وجود دارد که Curry را به عنوان دنبال کننده به بازی اضافه می کند. جالب است که ببینیم آیا این گزینه در زمان عرضه The Elder Scrolls 6 در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت یا اینکه Curry به جای آن یک NPC منفعل تر خواهد بود.

Elder Scrolls 6 در حال توسعه است.

برچسب‌ها:,