دانلود زیرنویس فیلم The Policeman’s Lineage 2022 – زيرنويس آبي

بهمن 14, 1400
49 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم The Policeman’s Lineage 2022 تبار پلیس ک فیلم درام جنایی محصول سال ۲۰۲۲ کره جنوبی به کارگردانی لی کیو من و با بازی چو جین وونگ و چوی وو شیک است. این فیلم بر اساس رمان ژاپنی خون پلیس نوشته جو ساساکی درباره دو پلیس با روش های مختلف است که تیمی […]

دانلود زیرنویس فیلم The Policeman’s Lineage 2022 تبار پلیس ک فیلم درام جنایی محصول سال ۲۰۲۲ کره جنوبی به کارگردانی لی کیو من و با بازی چو جین وونگ و چوی وو شیک است. این فیلم بر اساس رمان ژاپنی خون پلیس نوشته جو ساساکی درباره دو پلیس با روش های مختلف است که تیمی را برای بررسی پرونده ای تشکیل می دهند که نیروی پلیس را زیر و رو می کند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-policemans-lineage-2022/

The Policemans Lineage (2022) Korean 1080p WEB-DL H264 AAC

این فیلم در 5 ژانویه 2022 در سینما اکران شد. در باکس آفیس، در حال حاضر با فروش 5.53 میلیون دلار آمریکا و 673،575 پذیرش، در میان تمام فیلم‌های کره‌ای اکران شده در سال 2022 در جایگاه دوم قرار دارد.

The Policeman's Lineage.jpg

در جولای 2019 حضور چو جین وونگ و چوی وو شیک در این فیلم بر اساس رمان ژاپنی خون پلیس اثر جو ساساکی تایید شد. آنها قبلاً در مجموعه تلویزیونی تاریخی 2011 Deep Rooted Tree با هم کار کرده اند. پارک میونگ هون در ژانویه 2020 به بازیگران پیوست. چوی وو شیک و پارک هی سون در سال 2018 در فیلم ترسناک The Witch: Part 1. The Subversion با هم کار کردند.

The Policeman's Lineage (2022) Full Movie (Eng Sub) Free Online |  MyDramaOppa

کیم می‌هوا از استار نیوز با تمجید از بازیگران اصلی گفت: “چو جین وونگ و چوی وو شیک که از نظر ظاهر و شخصیت کاملاً متضاد هستند، بینندگان را به وجد می‌آورند.” او همچنین بازی بازیگران مکمل پارک هی سون، کوون یول و پارک میونگ هون را تحسین کرد و نوشت: “بازی های دلپذیر بازیگران مختلف نقش مکمل به فیلم روح می بخشد.” کیم احساس کرد که این فیلم “ترکیبی از داستان های پلیس، گانگسترها و مواد مخدر است که برای تماشاگران کره ای آشناست.” اما او اظهار داشت که “شیمی جدیدی که از آنها بیرون می آید با طعمی مانند چاشنی مخلوط می شود.” او از کیفیت صدا انتقاد کرد و نوشت: “در برخی صحنه ها قادر به شنیدن خطوط خوب نیست، حتی اگر بازیگران خطوط را به وضوح بیان می کنند.” او در پایان از خود پرسید: «[آیا این فیلم] می‌تواند مخاطب را با یک فیلم خوشمزه ساخته شده با مواد اولیه آشنا مجذوب خود کند».

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,