دانلود زیرنویس فیلم Simple Men 1992 – زيرنويس آبي

بهمن 7, 1400
113 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Simple Men 1992 مردان ساده یک فیلم آمریکایی محصول 1992 به نویسندگی و کارگردانی هال هارتلی با بازی رابرت جان برک، بیل سیج، کارن سیلاس و مارتین دونوان است. این فیلم اولین فیلم هالی ماری کامبز در نقش مکمل بود. جشنواره فیلم کن 1992. برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید https://blue-subtitle.com/simple-men-1992/ […]

دانلود زیرنویس فیلم Simple Men 1992 مردان ساده یک فیلم آمریکایی محصول 1992 به نویسندگی و کارگردانی هال هارتلی با بازی رابرت جان برک، بیل سیج، کارن سیلاس و مارتین دونوان است. این فیلم اولین فیلم هالی ماری کامبز در نقش مکمل بود. جشنواره فیلم کن 1992.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/simple-men-1992/

Simple Men (1992) | MUBI

برادران بیل و دنیس پس از فرار پدر آنارشیستشان از بیمارستان دوباره با هم متحد می شوند.

Simple Men (1992) - IMDb

بیل پس از دزدی توسط دوست دخترش عصبانی می شود و قول می دهد که قلب زن بعدی را که ملاقات می کند بشکند، در حالی که دنیس تازه از دانشگاه فارغ التحصیل شده و نسبت به دنیا تا حدودی ساده لوح است. دنیس تصمیم دارد پدرشان را پیدا کند. ، و بیل خراب است، بنابراین آنها برای پیدا کردن او به راه افتادند.

Simple Men (1992) - IMDb

موتورسیکلت آنها در نزدیکی یک غذاخوری در میانه ناکجاآباد خراب می شود و در آنجا با کیت زیبا، الینا مرموز و مارتین کوتاه مزاج آشنا می شوند و تصمیم می گیرند چند روزی بمانند و به تدریج درگیر زندگی محلی می شوند.

برچسب‌ها:, , , , , , , ,