دانلود زیرنویس فیلم Root of the Problem 2019 – بلو سابتايتل

شهریور 15, 1401
16 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Root of the Problem 2019 ریشه مشکل یک کمدی-درام محصول 2019 است که در آن یک مرد حریص گیاهی را به ارث می برد که از عموی شوهرش که اخیراً درگذشته است، پول رشد می کند. این یک فیلم مبتنی بر ایمان است که همانطور که از عنوان آن پیداست، به بررسی […]

دانلود زیرنویس فیلم Root of the Problem 2019 ریشه مشکل یک کمدی-درام محصول 2019 است که در آن یک مرد حریص گیاهی را به ارث می برد که از عموی شوهرش که اخیراً درگذشته است، پول رشد می کند. این یک فیلم مبتنی بر ایمان است که همانطور که از عنوان آن پیداست، به بررسی فرضیه “اگر پول روی درختان رشد می کرد چه می شد؟” و از آیه مکرر نقل شده کتاب مقدس “زیرا عشق به پول ریشه همه بدی ها است” به عنوان مضمون استفاده می کند. این پیام به شکلی سنگین در طول فیلم ارائه می شود. تلاش مکرر برای طنز این است که شخصیت اصلی کلمات “جهنم” و “لعنتی” را در حضور یک روحانی به زبان می آورد و سپس با عجله آن فحش ها را با “هک” و “لعنت” جایگزین می کند. دختری از طبقه دوم یک کارخانه فرسوده سقوط می کند و نیاز به بستری شدن دارد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Root of the Problem 2019 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Root of the Problem 2019 پل کمپبل یک مشاور املاک حریص است که همیشه به دنبال کسب درآمد است. هنگامی که عمو جان همسرش گریس، مردی بسیار ثروتمند، از دنیا می رود، پل انتظار یک ارث پرسود را دارد، اما از اینکه متوجه می شود تنها چیزی که به ارث خواهد برد یک گیاه است، شوکه و ناامید می شود. با این حال، ناامیدی او به زودی محو می شود، زمانی که او به زودی متوجه می شود که جوانه های گیاه نه تنها برگ می زند، بلکه اسکناس های 100 دلاری نیز دارد. پل پول را برای خودش نگه می دارد، حتی به همسرش هم چیزی نمی گوید و از آن برای خریدهای گران قیمت مانند پورشه و ماشین چمن زنی استفاده می کند. گریس به خریدهای پل مشکوک می شود، و همینطور یک کارآگاه محلی متخصص در جنایات مالی. در همان زمان، پل در کمال تعجب و ناامیدی متوجه می شود که گیاه دیگر رشد نمی کند. از آنجایی که زندگی و ازدواج پل به طرز خطرناکی به از هم پاشیدن نزدیک می شود، پل با کمک روحانی خانواده اش قصد واقعی عمو جان را در دادن گیاه جوانه زن به پل می بیند و باید بیاموزد که به خیریه بر حرص و طمع اهمیت دهد.

زیرنویس فیلم Root of the Problem 2019 - بلو سابتايتل

زیرنویس Root of the Problem 2019 در حالی که یک پیام مثبت (اگر واضح باشد و تا حد مرگ انجام شود) برای این فیلم وجود دارد، اما نمی توان از این واقعیت جلوگیری کرد که این فیلم بدی است. بازی‌های مسطح، شوخی‌های کهنه، دیالوگ‌های مزخرف، موسیقی پس‌زمینه تکراری آزاردهنده، و ارزش‌های تولید ارزان، این کمدی-درام مبتنی بر ایمان را در هر صحنه از بین می‌برند. حفره‌هایی نیز وجود دارد که اگر خیلی طاقت‌فرسا و دیوانه‌کننده نبودند، ناخواسته خنده‌دار خواهند بود. به عنوان مثال، شخصیت اصلی، پل حریص و خودخواه، یک گیاه پولساز را از عموی همسرش به ارث می برد، اما ترجیح می دهد این موضوع را به همسرش نگوید و در عوض از پول آن برای خرید یک ماشین اسپرت و یک ماشین چمن زنی استفاده می کند. همسر آنقدرها هم که پل فکر می‌کند احمق نیست، و پل را زیر سوال می‌برد که همچنان طفره می‌رود.

زیرنویس Root of the Problem 2019 - بلو سابتايتل

چرا پل علاوه بر اینکه داستان تنبل را کمی راحت می کند، نمی تواند به همسرش بگوید؟ مهم نیست. آشکارا تنها چیزی که بر چنین داستان کثیف، پیش پا افتاده و ساخاری اهمیت دارد و ارجحیت دارد، پیام است. خود پیام (طمع بد، خیریه خوب) البته پیام خوبی برای به اشتراک گذاشتن است، به ویژه برای خانواده های مذهبی که به دنبال سرگرمی هستند که با بسیاری از پیام های منتقل شده در فرهنگ مادی ما مغایرت دارد. اما در به اشتراک گذاری آن پیام، مسئولیت ارائه سرگرمی درخور پیام است و در این زمینه، ریشه مشکل به طور کامل شکست می خورد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,