دانلود زیرنویس فیلم One More Dream 2022 – بلو سابتايتل

مرداد 31, 1401
72 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم One More Dream 2022 جرمی جوان پس از اینکه در مقابل کل مدرسه توسط یک قلدر شرمنده می شود و عشق زندگی اش او را ترک می کند، یاد می گیرد که بر ترس های خود غلبه کند. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد زیرنویس فیلم One More Dream 2022 زندگی جرمی […]

دانلود زیرنویس فیلم One More Dream 2022 جرمی جوان پس از اینکه در مقابل کل مدرسه توسط یک قلدر شرمنده می شود و عشق زندگی اش او را ترک می کند، یاد می گیرد که بر ترس های خود غلبه کند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم One More Dream 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم One More Dream 2022 زندگی جرمی بسیار خوب است تا زمانی که یک قلدر او را در مقابل تمام مدرسه شرمنده می کند و عشق زندگی اش از او جدا می شود.

زیرنویس فیلم One More Dream 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس One More Dream 2022 او که ویران شده بود به سمت ژولز، مشوق او روی می آورد. ژول یک قلب مهربان با ظاهری سخت است، اما به جای راحتی، ژول برای جرمی حقایق تلخی در مورد مقابله با ترسش دارد. بعداً، وقتی جرمی در بحران با دشمن اصلی خود برخورد کرد، با اکراه او را نجات داد.

زیرنویس One More Dream 2022 - بلو سابتايتل

جرمی شروع می کند به دیدن اینکه چگونه درد گذشته بر نحوه واکنش مردم در زمان حال تأثیر می گذارد و اگرچه او نمی تواند گذشته را تغییر دهد، داشتن دوستانی که از شما حمایت می کنند و شما را تشویق می کنند می تواند به شما قدرت غلبه بر ترس ها و شک ها و ایجاد رویای جدید را بدهد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,