دانلود زیرنویس فیلم MONTAUK77 2022 – بلو سابتايتل

شهریور 7, 1401
9 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم MONTAUK77 2022 داستان هری را روایت می‌کند… یک راننده میانسال، “از شانسش” که روزش مانند هر روز دیگری آغاز می‌شود. یعنی تا زمانی که او مسافر بعدی خود را ملاقات می کند… یک جوان 15 ساله به نام لیز که هری را استخدام می کند تا او را به سواحل مونتاک پوینت، لانگ […]

دانلود زیرنویس فیلم MONTAUK77 2022 داستان هری را روایت می‌کند… یک راننده میانسال، “از شانسش” که روزش مانند هر روز دیگری آغاز می‌شود. یعنی تا زمانی که او مسافر بعدی خود را ملاقات می کند… یک جوان 15 ساله به نام لیز که هری را استخدام می کند تا او را به سواحل مونتاک پوینت، لانگ آیلند ببرد تا جسد مادر مرحومش را بگذارد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم MONTAUK77 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم MONTAUK77 2022 هری نمی داند، در پایان سفر طولانی یک روزشان، مسافر جوانش یک انگیزه پنهانی دارد. لیز با پی بردن به گذشته مشکوک راننده خود، قصد دارد از هری کمک بگیرد و از او بخواهد تا یک سرقت مخاطره آمیز از بانک انجام دهد… که هری را وادار به این سوال می کند که آیا ملاقات آنها تصادفی بوده است یا شاید سرنوشت.

زیرنویس فیلم MONTAUK77 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس  MONTAUK77 2022 این فیلم سفر جاده ای (تبدیل به سرقت از بانک) که درام سبک را با کمی کمدی ترکیب می کند، داستانی درباره کنار آمدن با ضرر و طلب بخشش است… به ویژه از سوی خود.

زیرنویس MONTAUK77 2022 - بلو سابتايتل

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,