دانلود زیرنویس فیلم Love on the Sidelines 2016 – بلو سابتايتل

شهریور 7, 1401
33 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Love on the Sidelines 2016 زنی که از شانس و اقبال خود رنج می برد، به عنوان دستیار بازیکن فوتبالی که به دلیل مصدومیت آسیب دیده است، مشغول به کار می شود. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد زیرنویس فیلم Love on the Sidelines 2016 به دلایلی این فیلم را بارها و […]

دانلود زیرنویس فیلم Love on the Sidelines 2016 زنی که از شانس و اقبال خود رنج می برد، به عنوان دستیار بازیکن فوتبالی که به دلیل مصدومیت آسیب دیده است، مشغول به کار می شود.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Love on the Sidelines 2016 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Love on the Sidelines 2016 به دلایلی این فیلم را بارها و بارها می بینم. پیش‌فرض داستان زیاده‌روی نشده است و در واقع از بسیاری از این فیلم‌ها منطقی‌تر است. بازیگری خوبه جان ریردون جرقه ای ندارد. بقیه بازیگران اکثرا خوب هستند.

زیرنویس فیلم Love on the Sidelines 2016 - بلو سابتايتل

زیرنویس Love on the Sidelines 2016 اما چیزی که مدام مرا برمی گرداند امیلی کینی است، هم بازیگر و هم نقش لورل. کینی این قسمت را عالی بازی می کند. او عصبی و نادان است، اما می تواند یاد بگیرد. او ناامن است، اما شجاعت دارد. و او خیلی دوست داشتنی است.

زیرنویس Love on the Sidelines 2016 - بلو سابتايتل

اعتراف می کنم که این احتمالاً موردی از یک فیلم و بازیگری است که من را به درستی جذب کرده است و بنابراین ممکن است سخاوتمند باشم، اما فکر می کنم کینی ارزش دیدن را دارد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,