دانلود زیرنویس فیلم Kung Fu Zohra 2022

مرداد 15, 1401
38 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Kung Fu Zohra 2022 زهرا در ابتدا از ازدواج خود با عمر راضی است، اما حسادت او به طور فزاینده ای دست بالا را می گیرد. هنگامی که او شروع به کتک زدن او می کند و بلافاصله بسیار پشیمان می شود، زهرا می خواهد او را ببخشد، همانطور که بسیاری از […]

دانلود زیرنویس فیلم Kung Fu Zohra 2022 زهرا در ابتدا از ازدواج خود با عمر راضی است، اما حسادت او به طور فزاینده ای دست بالا را می گیرد. هنگامی که او شروع به کتک زدن او می کند و بلافاصله بسیار پشیمان می شود، زهرا می خواهد او را ببخشد، همانطور که بسیاری از قربانیان خشونت خانگی انجام می دهند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Kung Fu Zohra 2022  - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Kung Fu Zohra 2022 تنها زمانی که او واقعاً خیلی دور می شود، زهرا متوجه می شود که باید از او جدا شود. با این حال، در آن زمان او به دام افتاده است: آنها یک دختر با هم دارند که پدرش را دوست دارد.

زیرنویس فیلم Kung Fu Zohra 2022  - بلو سابتايتل

زیرنویس Kung Fu Zohra 2022 کونگ فو زهرا بدون توجه به موضوع، راه حلی بازیگوش و سینمایی برای خشونت خانگی ارائه می کند. زهرا که همیشه عاشق فیلم های کونگ فو بوده، شروع به یادگیری یک هنر رزمی آسیایی می کند.

زیرنویس Kung Fu Zohra 2022  - بلو سابتايتل

او توسط نگهبان امنیتی مرموز در باشگاه ورزشی که در آن کار می کند کمک می کند. زهرا گام به گام برای رهایی خود در این درام فرانسوی بسیار خوب توسط کارگردان J.C.V.D تلاش می کند. آخرین اثر Mabrouk El Mechri با استفاده هوشمندانه از قراردادهای ژانر کونگ فو برای مقابله با یک مشکل جدی اجتماعی، تعادل کاملی بین جدیت برقرار می کند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,