دانلود زیرنویس فیلم Happy Birthday 2022

مرداد 17, 1401
42 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Happy Birthday 2022 تولدت مبارک یک فیلم کمدی جنایی و جنایی سورئال به زبان تلوگوی هندی محصول ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی رایتش رانا است که توسط Mythri Movie Makers و Clap Entertainment تهیه شده است. لاوانیا تریپاتی در نقشی دوگانه به همراه نارش آگاستیا، ونلا کیشور و ساتیا بازی می کند. […]

دانلود زیرنویس فیلم Happy Birthday 2022 تولدت مبارک یک فیلم کمدی جنایی و جنایی سورئال به زبان تلوگوی هندی محصول ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی رایتش رانا است که توسط Mythri Movie Makers و Clap Entertainment تهیه شده است. لاوانیا تریپاتی در نقشی دوگانه به همراه نارش آگاستیا، ونلا کیشور و ساتیا بازی می کند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Happy Birthday 2022  - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Happy Birthday 2022 وزیر اتحادیه، ریثویک سودی، قانون جدید اسلحه را در پارلمان تصویب می کند که تولید و فروش سلاح گرم را آزاد می کند و منجر به افزایش فرهنگ اسلحه در کشور می شود.

زیرنویس فیلم Happy Birthday 2022  - بلو سابتايتل

زیرنویس Happy Birthday 2022 رایتش رانا پس از اولین کار کارگردانی خود ماتو وادالارا (2019)، برای فیلم دیگری تحت تولید Mythri Movie Makers قرارداد امضا کرد. لاوانیا تریپاتی بازیگر نقش اول فیلم کمدی جنایی خود را بر عهده گرفت. نارش آگاستیا، ساتیا، ونلا کیشور و گاندو سودارشان نقش های دیگری را ایفا می کنند. در این فیلم، یکی از وزیران اتحادیه (کیشور) قانون جدید اسلحه را پیشنهاد می کند که هدف آن آزادسازی خرید، فروش، ساخت و استفاده از سلاح گرم در کشور است که منجر به افزایش فرهنگ اسلحه در کشور می شود. تریپاتی نقش یک دختر مدرن به نام مبارک 340 را بازی می کند.

این فیلم تولید خود را در نوامبر 2021 در حیدرآباد آغاز کرد. در دسامبر، این فیلم به عنوان تولدت مبارک نامگذاری شد. فیلمبرداری تا می 2022 به پایان رسید. کاالا بهیراوا موسیقی فیلم را ساخته است. فیلمبرداری این فیلم توسط سورش سارنگام و تدوین توسط Karthika Srinivas انجام شده است.

زیرنویس Happy Birthday 2022  - بلو سابتايتل

Neeshitha Nyayapati از The Times Of India به این فیلم 3 از 5 ستاره داد و نوشت: “تولد مبارک علیرغم ایراداتش، شادابی است و دقیقاً همان چیزی است که TFI به آن نیاز دارد. ممکن است بسیار عالی باشد، اما Ritesh برای تلاش مستحق A+ است. “. Arvind V از Pinkvilla به این فیلم امتیاز 2.5 از 5 ستاره داد و نوشت: “لحن طنز فیلم دارای حس هوشمندی است. از طرف دیگر ژانر فیلم یا اضافی یا نیمه کاره به نظر می رسد”. یکی از منتقدان The Hans India به فیلم 2 از 5 ستاره داد و نوشت: “تولدت مبارک تلاشی متفاوت در ژانر کمدی است. اما از ابتدا تا انتها روایتی منسجم ارائه نمی دهد. در نهایت به پایان می رسد. ملال آور و خاراندن سرمان».

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,