دانلود زیرنویس فیلم Give Them Wings 2021 – بلو سابتايتل

مرداد 11, 1401
31 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Give Them Wings 2021 یک فیلم درام 2022 بریتانیایی به کارگردانی شان کرونین و بازیگران دانیل واتسون ، تویا ویلکوکس ، بیل یاران ، جیکوب اندرتون ، کیتی شریدان ، راشل وارن ، جاناتان هانسلر ، دبرا استیفنسون ، تریسی ویلکینسون و بروس پانن است. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد زیرنویس […]

دانلود زیرنویس فیلم Give Them Wings 2021 یک فیلم درام 2022 بریتانیایی به کارگردانی شان کرونین و بازیگران دانیل واتسون ، تویا ویلکوکس ، بیل یاران ، جیکوب اندرتون ، کیتی شریدان ، راشل وارن ، جاناتان هانسلر ، دبرا استیفنسون ، تریسی ویلکینسون و بروس پانن است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Give Them Wings 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Give Them Wings 2021 این فیلم داستان واقعی پل هاجسون ، وابسته به ویلچر را روایت می کند ، که پس از یک دوره مننژیت به عنوان یک کودک نتوانست صحبت کند یا حرکت کند.  این فیلم بررسی می کند که چگونه پل “بهترین نتیجه را از یک وضعیت بد ساخته است.

زیرنویس فیلم Give Them Wings 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس Give Them Wings 2021 به منظور جمع آوری بودجه برای این فیلم ، کارگردان شان کرونین ، یک مسابقه فوتبال را ترتیب داد که در آن فوتبالیست های سابق در برابر تیمی از افراد مشهور به رقابت پرداختند.

زیرنویس Give Them Wings 2021 - بلو سابتايتل

جان هیگینز این فیلم را چهار از پنج ستاره به این فیلم داد و اظهار داشت که این امر بر احساسات و موضوعات عمیق تر جمعیتی تحت نمایشی تمرکز دارد و در نتیجه ، بینش و حقیقت واقعی را در یک فیلم نشان می دهد که به خوبی کار می کند. هیگینز همچنین اظهار داشت که “واتسون در نقش اصلی درخشان است” و Willcox “مکاشفه یک عملکرد” ​​را ارائه می دهد. فیل هواد ، که فیلم را برای گاردین مرور کرد ، از سه ستاره به این فیلم امتیاز داد و آن را به عنوان “autobiopic صمیمانه خلقی” توصیف کرد. هواد همچنین اظهار داشت كه كارگردان كرونین “اجراهای سخاوتمندانه و سخاوتمندانه ای از بازیگران خود در سراسر هیئت مدیره” و این فیلم حاوی “برخی از بی گناهی و حسن نیت فیلم های پرنعمت استودیوی بریتانیا” است. ریچارد مگوایر از هر پنج نفر به این فیلم امتیاز سه ستاره اهدا کرد. مگوایر اظهار داشت که “فیلم شان کرونین در نهایت فیلمی خوب در مورد مردی است که بر چالش های خود غلبه می کند ، اما در طول راه سفر به طرز شگفت آور تاریک است”. مگوایر تصویر دانیل واتسون از پولس را “سرزنده ، خنده دار و جذاب” توصیف کرد. مگوایر همچنین اظهار داشت كه تویا ویلكوكس به عنوان مادر پولس شگفت زده می شود و “شخصیت سخت کوش و خلط” او از اولین نقش های او مانند میمون در کوادروفنیا یا دیوانه در جوبیل درك جارمن فاصله داشت.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,