دانلود زیرنویس فیلم Doctor Faustus 2021 – بلو سابتايتل

شهریور 11, 1401
41 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Doctor Faustus 2021 فاوست از تحصیل در رشته های پزشکی، حقوق، منطق و الهیات ناراضی است. او به عمل خطرناک نکرومانس روی می آورد و در ازای 24 سال قدرت روح خود را به شیطان می فروشد. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد زیرنویس فیلم Doctor Faustus 2021 درام الیزابتی اقتباس شده […]

دانلود زیرنویس فیلم Doctor Faustus 2021 فاوست از تحصیل در رشته های پزشکی، حقوق، منطق و الهیات ناراضی است. او به عمل خطرناک نکرومانس روی می آورد و در ازای 24 سال قدرت روح خود را به شیطان می فروشد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Doctor Faustus 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Doctor Faustus 2021 درام الیزابتی اقتباس شده در فیلمی دانشجویی، به نظر می رسد، «دکتر فاستوس» محصول 2021، خوانشی ضعیف از نمایشنامه قرن شانزدهمی کریستوفر مارلو است. این فیلم نه چندان کوتاه و نه کاملاً مشخص، شخصیت‌هایش را می‌بیند که آیات مارلو را با یکدیگر صحبت می‌کنند، زیرا ویرایش‌ها آنها را در مکان‌های مختلف قرار می‌دهند. آن لوکیشن‌ها و چیدمان‌ها می‌توانند دوست‌داشتنی باشند، و فیلمسازان به وضوح روی چیزی که خلق می‌کنند سرمایه‌گذاری می‌کنند. با این حال، کل قطعه، معنای سینمایی کمی ارائه می دهد و از هر شور و شوق یا درام متقاعدکننده ای جدا شده است. کار droning، در نهایت، صبر مخاطب را آزمایش خواهد کرد.

زیرنویس فیلم Doctor Faustus 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس  Doctor Faustus 2021 خوب، پس این باید یک پروژه دانشجویی باشد. نیم دوجین از بازیگران جوان (آرزوی) دور هم جمع شده اند تا روایتی از داستان “فاوست” را به ما ارائه دهند – و می دانید چیست – این داستان فاسد نیست. این فیلم کاملاً خوب با چند فیلمبرداری خوب – البته ابتدایی – فیلمبرداری شده است، و استعدادها با اعتماد به نفس و شکیبایی بیشتر از آنچه من در آن سن و سال (یا شاید حتی الان) انجام می دادم، در این اثر کاملاً تاریک و پیچیده مارلو کار می کنند. . مطمئناً، کارگردانی نیز اساسی است – فقط یک دوربین و شاید فقط یک عکس بسیار ثابت، اما تولید به طور معقولی با هم ویرایش شده است و تلاش‌ها، هر چند گاهی اوقات به طور جدی سخت است، برای به‌روزرسانی برخی از زبان‌ها بیشتر از آنچه که از دست می‌دهند. . نه، عالی نیست – اما این واقعیت که آنها این کار را انجام داده اند قابل ستایش است – و اگر این داستان قابل تامل و جذاب را از نسلی به نسل دیگر منتقل می کند، برای آنها موفق باشید!

زیرنویس Doctor Faustus 2021 - بلو سابتايتل

ارزش تولید بسیار کمی دارد و قطعا شبیه یک تولید دانشجویی است، اما برای یک تولید دانشجویی بسیار خوب است. فیلمبرداری بی‌سابقه نیست، بازیگران نقش اول بازیگران خوبی هستند و کار به خوبی پیش می‌رود. در جهان موازی که در آن مارلو در دبیرستان تدریس می شود، این یک انتخاب عالی برای مشاهده کلاس خواهد بود. آن را برای آنچه هست کوبید.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,