دانلود زیرنویس فیلم Cadaver 2022

مرداد 22, 1401
44 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Cadaver 2022 جسد یک فیلم مهیج تحقیقاتی پزشکی قانونی تامیل به کارگردانی و فیلمنامه آنوپ پانیکر و ابیلاش پیلای، فیلمی که توسط آمالا پل تهیه شده است، او همچنین نقش دکتر بهادرا، که جراح ارشد پلیس در تامیل نادو است را بازی می کند. بازیگران ستاره شامل ریتویکا، هاریش اوثمان، آتولیا راوی، […]

دانلود زیرنویس فیلم Cadaver 2022 جسد یک فیلم مهیج تحقیقاتی پزشکی قانونی تامیل به کارگردانی و فیلمنامه آنوپ پانیکر و ابیلاش پیلای، فیلمی که توسط آمالا پل تهیه شده است، او همچنین نقش دکتر بهادرا، که جراح ارشد پلیس در تامیل نادو است را بازی می کند. بازیگران ستاره شامل ریتویکا، هاریش اوثمان، آتولیا راوی، آدیث آرون و رامدوس در نقش‌های فرعی هستند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Cadaver 2022  - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Cadaver 2022 داستان مگان رید، الکلی و پلیس سابق در حال بهبودی است که مدتی است که از توانبخشی خارج شده است. هنگامی که او شیفت قبرستان را بر عهده می گیرد، یک سری اتفاقات عجیب توسط یکی از اجساد در سردخانه رخ می دهد.

زیرنویس فیلم Cadaver 2022  - بلو سابتايتل

زیرنویس Cadaver 2022 یک پلیس زن جوان مصمم است که یک معمای قتل را با استفاده از یک جسد حل کند، اما باید همسالان خود را متقاعد کند و برای همین با سیستم مبارزه کند.

زیرنویس Cadaver 2022  - بلو سابتايتل

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,