دانلود زیرنویس فیلم Buba 2022 – بلو سابتايتل

مرداد 13, 1401
52 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Buba 2022 بوبا یک جنایتکار کوچک است که در یک دعوای خیابانی در تصادفی عجیب به خود شلیک می کند. به سال‌های جوانی‌اش برگردید، زمانی که او قهرمان بریک‌دنس در زادگاهش بود و رویاهای بزرگی داشت، تا اینکه فاجعه‌ای با مرگ والدینش در یک تصادف رانندگی رخ داد. با توجه به اظهار […]

دانلود زیرنویس فیلم Buba 2022 بوبا یک جنایتکار کوچک است که در یک دعوای خیابانی در تصادفی عجیب به خود شلیک می کند. به سال‌های جوانی‌اش برگردید، زمانی که او قهرمان بریک‌دنس در زادگاهش بود و رویاهای بزرگی داشت، تا اینکه فاجعه‌ای با مرگ والدینش در یک تصادف رانندگی رخ داد. با توجه به اظهار نظر بی فکر مادربزرگش و سرزنش او برای تصادف، احساس می کند مسئول تمام اتفاقات بدی است که در اطرافش می افتد. این او را برای زندگی نشانه می‌گذارد و او را به سمت قرار دادن خود در موقعیت‌های مخاطره‌آمیز سوق می‌دهد. با این رویکرد کارمایی او در نهایت به همراه برادرش به مافیای محلی می‌پیوندد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Buba 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Buba 2022 شما می توانید انتظار شوخی های مبتذل و مزخرف زیادی را داشته باشید که مطابق با شخصیت بوبا باشد. خنده دار است، مملو از طنز سیاه، بازی بیش از حد، حتی دلقکانه است، اما فیلمنامه کاملاً خوب است. با صدای خاموش روایت می شود، ما به راحتی می توانیم با داستان همراه شویم.

زیرنویس فیلم Buba 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس  Buba 2022 بدون بازگشت به یک تولید پیچیده، روایتی سرگرم کننده از این شخصیت و زحمات او است. دوبله نسبتاً خوب انجام شده است، با صداپیشگی بریتانیایی، آن لهجه کاکنی به خوبی کار می کند.

زیرنویس Buba 2022 - بلو سابتايتل

این فیلم قطعا مخاطب دارد. پر از خود کنایه است، اجراها خوب هستند، در ژانر کمدی اسلپ استیک. طنز مزخرف است، اما در پایان روز طنز است. پس یک قوطی آبجو سرد بردارید و یک یا دو زانو بخندید.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,