دانلود زیرنویس فیلم Alex/October 2021 – بلو سابتايتل

شهریور 12, 1401
17 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Alex/October 2021 الکس (براد هانت) که در یکی دیگر از زمستان های شیکاگوی تنها زندگی می کند، به پایان طناب خود می رسد و تصمیم می گیرد که زندگی ارزش زندگی کردن را ندارد. پس از چندین تلاش ناموفق برای خودکشی، او با گذاشتن یک آگهی به اقدامات شدید متوسل می شود […]

دانلود زیرنویس فیلم Alex/October 2021 الکس (براد هانت) که در یکی دیگر از زمستان های شیکاگوی تنها زندگی می کند، به پایان طناب خود می رسد و تصمیم می گیرد که زندگی ارزش زندگی کردن را ندارد. پس از چندین تلاش ناموفق برای خودکشی، او با گذاشتن یک آگهی به اقدامات شدید متوسل می شود تا کسی این کار را برای او انجام دهد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Alex/October 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Alex/October 2021 اکتبر (تارا شاین)، با بهترین دوستش، جاش (اتان کاتکوسکی) در حال نزول است. همانطور که سرنوشت آن را رقم زد، وقتی اکتبر به آگهی الکس پاسخ داد، زندگی آنها به هم می خورد.

زیرنویس فیلم Alex/October 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس Alex/October 2021 الکس به سرعت متوجه می شود که یک اشتباه بزرگ مرتکب شده است، زمانی که اکتبر خود را مجبور به ورود به زندگی او کرد و چندین روز همه چیز را تغییر داد.

زیرنویس Alex/October 2021 - بلو سابتايتل

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,