8 تا از بهترین مراکز لیزر موهای زائد در رشت

8 تا از بهترین مراکز لیزر موهای زائد در رشت
دی 1, 1402
66 بازدید

پس از ابداع دستگاه لیزر موهای زائد ، روشهای سنتی حذف موهای زائد از بین رفته و لیزر درمانی به بهترین گزینه برای رفع موهای ناخواسته تبدیل شده است. بدین ترتیب با افزایش تقاضا برای لیزر موهای زائد و به تبع با افزایش مراکز لیزر موهای زائد رو به رو هستیم. در صورتی که در […]

پس از ابداع دستگاه لیزر موهای زائد ، روشهای سنتی حذف موهای زائد از بین رفته و لیزر درمانی به بهترین گزینه برای رفع موهای ناخواسته تبدیل شده است. بدین ترتیب با افزایش تقاضا برای لیزر موهای زائد و به تبع با افزایش مراکز لیزر موهای زائد رو به رو هستیم. در صورتی که در شهر رشت یا استان گیلان زندگی می کنید و به دنبال مرکز لیزر موهای زائد در رشت هستید ، در ادامه با ما همراه باشید.

۱- مرکز لیزر موهای زائد آلما رشت

مرکز لیزر موهای زائد آلما رشت دارای دستگاه لیزر رازولیز آلمان است که مجهز به سیستم سرمایشی کننده قوی و هر سه فناوری لیزر الکس مناسب برای پوست های خیلی روشن ، دایود مخصوص پوستهای روشن تا تیره و اندیاگ برای پوست های تیره می باشد. کلینیک زیبایی آلما علاوه بر لیزر موهای زائد خدمات پوست و زیبایی و جوانسازی پوست نظیر هایفوتراپی ، تزریق ژل ، تزریق بوتاکس ، تزریق مزوژل پروفایلو و جالپرو ، آر اف تراپی ، پاکسازی پوست ، آنزیم تراپی پوست ، کربوکسی تراپی پوست ، مزوتراپی مو و … هم ارائه می دهد. برای آشنایی بیشتر با کلینیک زیبایی و لیزر آلما اینجا کلیک کنید.

آدرس : رشت – منظریه – چهار راه ولیعصر – ساختمان کریم – طبقه ۵ – واحد ۱۲

شماره تماس : 01332662196 – 01332006295 – 09125396478

اینستاگرام : @clinic.zibai.alma

2- مرکز لیزر موهای زائد مارلیک

آدرس : رشت – بلوار نماز – ساختمان پزشکان مارلیک – طبقه ۵ – واحد 13

شماره تماس : 01332720617

اینستاگرام : @marlik.clinic

3- مرکز لیزر موهای زائد رویال

آدرس : رشت – گلسار – بلوار سمیه – نبش خیابان 143

شماره تماس : 01333759498

اینستاگرام : @royal.beauty.clinic

برای انتخاب مرکز لیزر موهای زائد باید به چه مواردی توجه کنیم ؟

  1. دستگاه لیزر موهای زائد : از مهمترین نکات انتخاب مرکز لیزر موهای زائد ، دستگاه لیزر موهای زائد است که باید تقلبی ، نیمه سوخته و یا قدیمی نباشد و از سازمان غذا و داروی امریکا تاییدیه دریافت کرده باشد. از طرفی دستگاه لیزر باید دارای سه طول موج لیزر الکس ، دایود و اندیاگ باشد تا برای همه انواع پوست بکار گرفته شود. از دیگر نکات مهم یک دستگاه بهره گیری از سیستم کولینگ یا سرمایشی قوی برای خنک کردن پوست در زمان لیزر ، به منظور پیشگیری از سوختگی پوست می باشد.
  2. سرویس دستگاه لیزر موهای زائد : از دیگر نکات کلیدی یک لیزر خوب ، سرویس دستگاه لیزر موهای زائد شامل تعویض به موقع لیزر بار است چرا که عدم سرویس دستگاه لیزر و استفاده از لیزر بار نیم سوخته باعث عدم نتایج درست از لیزر درمانی می شود. اما در مقابل با تعویض لیزر بار ، کارایی لیزر بالا رفته و نشان گر اهمیت و احترام مرکز لیزر موهای زائد به مشتریان خود می باشد.
  3. اپراتور لیزر موهای زائد : کارشناس یا اپراتور لیزر موهای زائد از عوامل مهم در نتیجه مطلوب گرفتن از لیزر درمانی و عدم ایجاد عوارض می باشد به دلیل اینکه اپراتور لیزر باید آشنا به دستگاه لیزر موهای زائد ، طول موج ها ، شناخت انواع پوست و مو ، توانایی تنظیم دستگاه و استفاده از طول موج مناسب برای هر پوست و مو ، نحوه درست نگهداشتن هندپیس لیزر ، درجه لیزر و … باشد تا نتایج جلسات لیزر موهای زائد موفق و درست از آب درآید. بدین منظور اپراتور لیزر باید مدارک رسمی مربوط به لیزر را بوسیله آموزشهای لازم از سازمان ذیربط کسب کرده باشد تا سطح کیفی و نتایج لیزر درمانی مرکز لیزر موهای زائد بالا رود.
  4. بررسی مرکز لیزر موهای زائد در سایت و فضای مجازی : بدین منظور می توانید از نظرات و بازخوردهای مشتریان قبلی در سایت و فضای مجازی نظیر اینستاگرام مرکز لیزر موهای زائد اطلاع کسب کنید. حتی می توانید از دوستان ، آشنایان و یا مشتریان مرکز لیزر درباره نحوه لیزر ، دستگاه لیزر موهای زائد ، رضایت از نتایج لیزر و … پرس و جو داشته باشید.
  5. قیمت لیزر موهای زائد : اگرچه قیمت خیلی بالای لیزر موهای زائد می تواند شک بر انگیز باشد ، اما با توجه به اینکه دستگاه لیزر موهای زائد نیاز به سرویس زود به زود و تعویض لیزر بار دارد ، ازین رو قیمت لیزر موهای زائد نباید خیلی هم پایین باشد چرا که استفاده و نگهداری از دستگاه لیزر هزینه بردار است و در صورت پایین بودن قیمت لیزر در یک کلینیک لیزر حتما به عدم سرویس دستگاه و یا استفاده از لیزر بار نیم سوز و به تبع عدم نتایج درست از لیزر درمانی تردید کنید.
  6. رعایت نظافت و پاکیزگی در مرکز لیزر موهای زائد : از دیگر عوامل مهم در انتخاب لیزر موهای زائد رعایت نظافت و استریل کردن وسایل در مرکز لیزر موهای زائد در رشت می باشد. ازین رو زمانی که تمامی مراحل انتخاب یک مرکز لیزر موهای زائد در رشت را طی کرده باشید ، قبل از نوبت گرفتن حتما به مرکز لیزر مورد نظر سری بزنید تا ازین بابت نیز خیالتان جمع گردد.

۴- لیزر موهای زائد لاوین

آدرس : رشت – گلسار – بلوار دیلمان – چهار راه شهید بهشتی – بلوار عرفان – ابتدای کوی یخ – درمانگاه لاوین

شماره تماس : 01333732526

اینستاگرام : @drjafari_official

5- مرکز لیزر موهای زائد دکتر فیاض مقدم

آدرس : رشت – چهار راه گلسار – ساختمان پزشکان دانا – طبقه 8 – واحد ۸۸

شماره تماس : 01333132613

اینستاگرام : @abraclinic.ir

6- مرکز لیزر موهای زائد دی

آدرس : رشت – گلسار – ابتدای خیابان 95 – ساختمان گلستانه – واحد ۳

شماره تماس : 01332130586

اینستاگرام : @day_clinic

۷- مرکز لیزر موهای زائد ارژنا

آدرس : رشت – گلسار – بلوار دیلمان – بعد از تقاطع اول – جنب بهارستان – پلاک 90 – طبقه 1 – واحد 2

شماره تماس : 01333730411

اینستاگرام : @beauty_clinic_arjena_drmirifar

۸- مرکز لیزر موهای زائد هیوا

آدرس : رشت – خیابان طالقانی – رو به روی سه راه معلم – بالای داروخانه سیف پور – مجتمع آیدا – طبقه 2 – واحد 4

شماره تماس : 01333238862

اینستاگرام : @hiva.lase.clinic

برچسب‌ها:, , , , , , , ,