۴۰۰ نجاتگر اردبیلی در طرح امداد زمستانی به هم‌وطنان امدادرسانی می‌کنند

آذر 2, 1400
11 بازدید

ایسنا/اردبیل مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان اردبیل از آغاز طرح امداد و نجات زمستانی با مشارکت ۴۰۰ نفر نجاتگر و همکار جمعیت استان خبر داد. عزت اله ضربی صبح یکم آذر با اعلام این خبر افزود: در طرح زمستانی ۱۵ پایگاه امداد و نجات جاده‌ای در سطح استان اردبیل فعال خواهند بود که از یک آذر تا […]

۴۰۰ نجاتگر اردبیلی در طرح امداد زمستانی به هم‌وطنان امدادرسانی می‌کنند

ایسنا/اردبیل مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان اردبیل از آغاز طرح امداد و نجات زمستانی با مشارکت ۴۰۰ نفر نجاتگر و همکار جمعیت استان خبر داد.

عزت اله ضربی صبح یکم آذر با اعلام این خبر افزود: در طرح زمستانی ۱۵ پایگاه امداد و نجات جاده‌ای در سطح استان اردبیل فعال خواهند بود که از یک آذر تا ۲۰ اسفند با ۱۳ پایگاه ثابت و ۲ پایگاه موقت در محور مشکین‌شهر – اهر و تونل ۱۱ محور سرچم به هم‌وطنان خدمات ارائه خواهند کرد.

وی با اشاره به امکانات به کار گرفته شده در این طرح اظهار کرد: جمعیت هلال‌احمر استان اردبیل با ۴۵ دستگاه خودرو در زمستان مشارکت خواهند داشت که شامل ۱۵ دستگاه خودروی آمبولانس، ۱۲ دستگاه خودروی ست نجات، ۱۷ دستگاه خودروی پشتیبان و یک دستگاه خودروی آرگو می‌باشد.

این مسئول اضافه کرد: جمعیت هلال‌احمر مثل همیشه در آمادگی کامل به سر می‌برد و مرکز کنترل و هماهنگی عملیات اضطراری استان (EOC) جهت کنترل و هماهنگی حوادث با تعامل بین سازمانی با مراکز کنترل حوادث ارگان‌های مرتبط آماده‌باش بوده و به‌صورت شبانه‌روزی فعالیت می‌کند.

ضربی افزود: تیم واکنش سریع جمعیت هلال‌احمر استان اردبیل نیز در طول زمستان آماده‌باش خواهند بود.

انتهای پیام