گودبرداری مرگبار در خیابان انقلاب

آذر 22, 1400
8 بازدید

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از ریزش یک زمین در حال گودبرداری در خیابان انقلاب و جانباختن یک تن در پی آن خبر داد. سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا در‌باره این حادثه اظهار کرد: ساعت ١۶ و ٩ دقیقه امروز حادثه آوار در زمینی گودبرداری شده به سامانه ١٢۵ سازمان […]

گودبرداری مرگبار در خیابان انقلاب

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از ریزش یک زمین در حال گودبرداری در خیابان انقلاب و جانباختن یک تن در پی آن خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا در‌باره این حادثه اظهار کرد: ساعت ١۶ و ٩ دقیقه امروز حادثه آوار در زمینی گودبرداری شده به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اعلام شد که در پی آن سه ایستگاه آتش نشانی همراه با امکانات کامل به محل حادثه واقع در خیابان انقلاب خیابان مدنی جنوبی اعزام شدند.

وی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل حادثه گفت: آتش نشانان پس از چهار دقیقه در محل حاضر شده و مشاهده کردند که در قطعه زمینی به وسعت حدود ۴٠٠٠ متر که برخی از نقاط آن به عمق ٢٠متر گودبرداری شده بود حادثه آوار رخ داده است به طوری که بخش‌های از دیواره‌ها محل گودبرداری تخریب شده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی افزود: اطلاعات اولیه حاکی از آن بود که یک نفر از کارگران زیر آوار محبوس شده بنابراین آتش نشانان پس از انجام ایمن سازی‌های لازم عملیات جست و جو و آواربرداری را آغاز کردند و پس از مدتی این فرد که کارگر حدوداً ٣٣ساله و تبعه افغانستان بود را از زیر آوار خارج کردند.

ملکی در ادامه با اشاره به تحویل این فرد به عوامل اورژانس ادامه داد: پس از انجام بررسی‌های اولیه مشخص شد این فرد بر اثر ریزش آوار جان خود را از دست داده است.

به گفته وی این عملیات ساعت ١٨ به پایان رسیده و محل برای انجام بررسی‌های بیشتر به عوامل انتظامی و مالکان این زمین تحویل داده شده است.

انتهای پیام