کمبود دارو برای بیماران کرونایی وجود ندارد

مرداد 21, 1400
34 بازدید

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان اینکه کمبود دارو برای بیماران کرونایی وجود ندارد، گفت: اورژانس پیش بیمارستانی هم به کمک واکسیناسیون آمد. دکتر محمدرضا نیکبخت در جلسه هیات رئیسه دانشگاه که صبح امروز در بیمارستان شهید مدنی خرم‌آباد برگزار شد، اظهارکرد: همه بیمارستان‌های استان اعلام کردند که در زمینه داروهای کرونا کمبودی ندارند. […]

کمبود دارو برای بیماران کرونایی وجود ندارد

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان اینکه کمبود دارو برای بیماران کرونایی وجود ندارد، گفت: اورژانس پیش بیمارستانی هم به کمک واکسیناسیون آمد.

دکتر محمدرضا نیکبخت در جلسه هیات رئیسه دانشگاه که صبح امروز در بیمارستان شهید مدنی خرم‌آباد برگزار شد، اظهارکرد: همه بیمارستان‌های استان اعلام کردند که در زمینه داروهای کرونا کمبودی ندارند.

وی تصریح کرد: کادر بهداشت و درمان استان تمام تلاش خود را برای خدمت رسانی به بیماران بکار گرفته‌اند اما وضعیت شیوع در استان موجب افزایش حجم ورودی در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی شده است.

نیکبخت افزود: باید در زمینه واکسیناسیون از تمام ظرفیت های دانشگاه استفاده کنیم که افراد در اولویت سنی را واکسینه کنیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با ابلاغ دستوری به رئیس سازمان اورژانس استان،خواستار همکاری این مجموعه برای انجام واکسیناسیون شد.

بر همین اساس مقرر شد یک مرکز اورژانس برای انجام واکسیناسیون اختصاص داده شود که علاوه بر مراکز فعلی، این مرکز هم روزانه در روند واکسیناسیون همکاری لازم را به عمل آورد.

منبع: ايسنا