کشف بیش از یک تن موادمخدر در درگیری مسلحانه در سیستان و بلوچستان

مرداد 14, 1400
48 بازدید

  فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: عملیات مسلحانه تکاوران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و نیکشهر یک تن و ۴۰ کیلوگرم مواد افیونی کشف و یک سوداگر مرگ دستگیر شد. به گزارش ایسنا به نقل از فرماندهی انتظامی استان، سردار احمد طاهری اظهارکرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر نیکشهر با هدایت فنی و اطلاعاتی […]

کشف بیش از یک تن موادمخدر در درگیری مسلحانه در سیستان و بلوچستان

  فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: عملیات مسلحانه تکاوران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و نیکشهر یک تن و ۴۰ کیلوگرم مواد افیونی کشف و یک سوداگر مرگ دستگیر شد.

به گزارش ایسنا به نقل از فرماندهی انتظامی استان، سردار احمد طاهری اظهارکرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر نیکشهر با هدایت فنی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و با اشراف اطلاعاتی و انجام اقدامات تخصصی به سرنخ هایی مبنی بر قاچاق محموله مواد مخدر، از شهرستان‌های جنوبی استان به مرکز کشور دست یافته و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر با رصد مسیر تردد قاچاقچیان سرانجام روز گذشته اعضای این باند قاچاق را که با یک دستگاه خودرو وانت نیسان در حال جابه جایی محموله مواد مخدر در محور نیکشهر بودند، شناسایی و آنها را به صورت نامحسوس تحت نظر قرار دادند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: پس از طی مسافتی قاچاقچیان در حلقه محاصره تکاوران پلیس گرفتار و وارد مخفیگاه خود در یکی از مناطق شهرستان نیکشهر شدند که خودرو آنان توسط تکاوران پلیس توقیف شد.

وی عنوان کرد: در این عملیات ضربتی با مجاهدت و جانفشانی تکاوران پلیس، یک سوداگر مرگ دستگیر و در بازرسی از خودرو توقیفی آنان یک تن و ۴۰ کیلوگرم مواد افیونی شامل ۷۷۹ کیلو و ۷۴۵ گرم تریاک،۲۶۰ کیلو و ۲۳۰ گرم حشیش، یک قبضه سلاح کلاش،تعداد ۱۰۱ عدد فشنگ جنگی،۳۷ عدد فشنگ مشقی و تعداد ۲۹ عدد فشنگ شکاری کشف شد.

سردار طاهری با تأکید بر عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاق مواد مخدر گفت: غیور مردان نیروی انتظامی استان با هوشیاری کامل در گلوگاه ها و ورودی های قاچاق مواد مخدر حضوری فعال دارند و در راه مبارزه با این پدیده شوم و خانمان سوز از هیچ گونه تلاشی فروگذار نخواهند بود.

منبع: ايسنا