پیام وزیر پیشنهادی نفت به کارکنان وزارت نفت

مرداد 21, 1400
34 بازدید

وزیر پیشنهادی نفت در دولت سیزدهم، خطاب به «آحاد کارکنان خدوم صنعت نفت» پیامی صادر کرد و نوشت: موفقیت و لازمه انجام ماموریت ملی صنعت نفت را در گرو توانمند کردن و ارتقاء سرمایه انسانی می‌دانم.  در پیام جواد اوجی آمده است: «سلام علیکم؛ با عرض ارادت به ساحت مقدس حضرت اباعبدالله الحسین (ع) سید […]

پیام وزیر پیشنهادی نفت به کارکنان وزارت نفت

وزیر پیشنهادی نفت در دولت سیزدهم، خطاب به «آحاد کارکنان خدوم صنعت نفت» پیامی صادر کرد و نوشت: موفقیت و لازمه انجام ماموریت ملی صنعت نفت را در گرو توانمند کردن و ارتقاء سرمایه انسانی می‌دانم.

 در پیام جواد اوجی آمده است:

«سلام علیکم؛

با عرض ارادت به ساحت مقدس حضرت اباعبدالله الحسین (ع) سید و سالار شهیدان و گرامیداشت یاد و خاطره حماسه عظیم کربلا و عاشورای حسینی، ماه محرم، موسم حزن و اندوه جانکاه آل الله را به محضر حضرت ولی عصر (عج)، رهبری عظیم الشأن و حکیم انقلاب اسلامی و همه مردم عزیز کشور خصوصا پرسنل خدوم صنعت نفت تسلیت و تعزیت عرض می کنم.

اینک که بر حسب ادای وظیفه وتکلیف فرصت خدمتگزاری در عرصه و سنگری دیگر از خط مقدم جهاد اقتصادی در صنعت نفت برای اینجانب فراهم گردیده است، با اتکال به ذات اقدس و متعال الهی و توسل به ائمه اطهار (علیهم السلام) و با استعانت از مولایمان حضرت بقیه اله الاعظم روحی له الفداه، بر خود می‌بالم و مباهات می‌کنم که خادم جامعه صنعت نفت به ویژه پرسنل زحمتکش وزارت نفت و کارکنان عملیاتی آن در نواحی خشکی و دریا باشم. اینجانب تربیت یافته دانشگاه صنعت نفت و از جنس جنوب، دیار گرما و شرجی، سختی و صعوبت، علم و عملیات، پژوهش و پژوهشگاه هستم و با گذراندن مراتب کارشناسی و مدیریتی در صف و ستاد، از شمال نفت شهر تا جنوب آبادان، از شمال شرق و نواحی غرب گرفته تا دریای نیلگون خلیج فارس، در سخت ترین شرایط عملیاتی و اقلیمی یار و همراه و همکار دیرینه شما بوده و خواهم بود. و نیک می دانم که راهبری این صنعت بزرگ فقط با قدر شناسی و به مدد توان و آگاهی شما عزیزان و زحمتکشان این مرز و بوم میسر است.

من به خوبی بر شأن، منزلت و کرامت شما پرسنل عزیز صنعت نفت وقوف و آگاهی دارم؛ از این رو موفقیت و لازمه انجام ماموریت ملی صنعت نفت را در گرو توانمند کردن و ارتقاء سرمایه انسانی دانسته و آن را  بعنوان یکی از امور زیربنایی و اولویت‌های اساسی در برنامه های ارائه شده خود به مجلس محترم شورای اسلامی تثبیت نموده‌ام.

بر هیچکس پوشیده نیست صنعت نفت، پیشران اقتصاد کشور است و کارکنان خدوم آن با درک واقعی از شرایط حساس امروز و با مسئولیت شناسی و ایثار بی نظیر، وظیفه خطیر خود را از بدو پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی تاکنون برای گسترش و تثبیت ارکان اقتصادی و صنعتی میهن اسلامی که مرکز ثقلش این صنعت است انجام داده اند و خدمات و دستاوردهای بی بدیل آنان چونان نگینی درخشان در صحیفه زرین و حق جویانه ملت مسلمان و انقلابی ایران خواهد درخشید.

امروز پرسنل صنعت نفت با تأسی از آموزه های دینی، غیرت و آرمانهای انقلاب اسلامی همچون دوران دفاع مقدس و در شرایط سخت و دشوار و تضییقات استکبار جهانی با نصب العین قراردادن سیاست های اقتصاد مقاومتی و خود اتکایی و بکارگیری حداکثر  ظرفیت، توان و فرصتهای داخلی و البته اکسیر روحیه جهادی و انقلابی پا به پای هم به رسالت تاریخی خود عمل می کنند و موفقیت های بزرگ صنعت نفت را در میدان و عرصه های ملی و بین المللی در دولت سیزدهم و در طلیعه گام دوم انقلاب با کار و تلاش مجاهدانه رقم می زنند. اینجانب اگر مورد اعتماد نمایندگان عزیز و محترم ملت غیور و شریف ایران اسلامی در مجلس شورای اسلامی قرار بگیرم رجاء واثق دارم که باتوجه به شأن و منزلت، کرامت، کار و کارایی که شما کارکنان عزیز صنعت نفت دارید و مصداق جهاد فی سبیل الله است و نیز با وحدت و همدلی خواهیم توانست به مدد قدرت بی همتای الهی، استفاده از علم و فناوری ، رویکردهای صحیح اقتصادی، خرد جمعی، تصمیمات عالمانه و روحیه جهادی و انقلابی به اهداف راهبردی و ماموریت های عملیاتی صنعت نفت و تولید ثروت با جهت گیری اقتصادی و ایجاد حداکثر ارزش افزوده نائل آئیم.

توفیق همگان را از خداوند متعال مسئلت دارم.

والسلام علیکم و رحمه اله

جواد اوجی

مرداد ماه ۱۴۰۰»

منبع:ایسنا