پیام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در پی درگذشت خبرنگار خبرگزاری فارس

آبان 20, 1400
3 بازدید

ایسنا/خراسان جنوبی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در پیامی درگذشت مرحومه سمانه ترشابی، خبرنگار خبرگزاری فارس را تسلیت گفت. به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدعلیرضا عبادی، در پیامی با اشاره به حادثه تصادف محور قاین – بیرجند و جان باختن خبرنگار خبرگزاری فارس در این حادثه ابراز همدردی کرد. متن پیام نماینده ولی فقیه […]

پیام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در پی درگذشت خبرنگار خبرگزاری فارس

ایسنا/خراسان جنوبی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در پیامی درگذشت مرحومه سمانه ترشابی، خبرنگار خبرگزاری فارس را تسلیت گفت.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدعلیرضا عبادی، در پیامی با اشاره به حادثه تصادف محور قاین – بیرجند و جان باختن خبرنگار خبرگزاری فارس در این حادثه ابراز همدردی کرد.

متن پیام نماینده ولی فقیه در استان به این شرح است:

بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم

با تأسف از تصادفات جاده‌ای که همواره جان عزیزانمان را در معرض تهدید قرار می‌دهد و تأسف از حادثه تلخ تصادف جمعی از اصحاب رسانه بیرجند در یکی از محورهای حادثه خیر استان خراسان جنوبی.

اینجانب ضمن عرض تسلیت درگذشت سرکارخانم سمانه ترشابی خبرنگار محترم خبرگزاری فارس و دعا و آرزوی شفای همکاران ایشان که در این حادثه مصدوم گردیدند و همچنین انتظار اینکه اعّم از مشکل فنی خودروئی یا جاده‌ای و یا رانندگی همه بکوشیم به این‌همه تصادفات پایان دهیم یا به حداقل برسانیم. والسلام علیکم و رحمة‌الله

انتهای پیام