پلمب یک هزار و ۱۲۰ واحد صنفی در لرستان

آذر 3, 1400
16 بازدید

ایسنا/لرستان فرمانده انتظامی لرستان از پلمب یک هزار و ۱۲۰ واحد صنفی متخلف که طرح فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت نکرده‌اند خبر داد. سردار حاجی محمد مهدیان نسب گفت: در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و مصوبات واصله در رابطه با پیشگیری از انتشار ویروس کرونا در واحدهای صنفی و اماکن عمومی پلیس اطلاعات و امنیت عمومی اداره […]

پلمب یک هزار و ۱۲۰ واحد صنفی در لرستان

ایسنا/لرستان فرمانده انتظامی لرستان از پلمب یک هزار و ۱۲۰ واحد صنفی متخلف که طرح فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت نکرده‌اند خبر داد.

سردار حاجی محمد مهدیان نسب گفت: در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و مصوبات واصله در رابطه با پیشگیری از انتشار ویروس کرونا در واحدهای صنفی و اماکن عمومی پلیس اطلاعات و امنیت عمومی اداره اماکن با هماهنگی سایر دستگاه‌های متولی ازجمله سازمان صنعت و معدن، اتاق اصناف این طرح با جدیت و با هدف سلامت عمومی در واحدهای صنفی و اماکن عمومی با رعایت جمیع جوانب در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی در ادامه بازدید از ۵ هزار و ۱۵ واحد صنفی و اماکن عمومی، تذکر به ۳ هزار و ۹۱۳ واحد صنفی، اخطار پلمب به یک هزار و ۲۲۵ واحد صنفی، پلمب یک هزار و ۱۲۰ واحد صنفی که نسبت به تعطیلی واحدهای صنفی اقدام نکرده‌اند و معرفی ۱۱ نفر به مقامات قضائی را ازجمله اقدامات این طرح شمرد.

این مقام انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این مطلب که طرح فاصله‌گذاری اجتماعی هنوز ادامه دارد و با کسانی که به‌صورت غیر ضرور در سطح محورها تردد کنند برخورد می‌شود، گفت: از ابتدای اجرای این طرح ۶ هزار و ۲۵ راننده اعمال قانون، یک هزار و ۸۴ راننده جریمه ۵۰۰۰۰۰۰ ریالی و ۴۶۹ خودرو توقیف و روانه پارکینگ شده‌اند.

وی در ادامه بیان کرد: با توجه به اینکه هنوز زنجیره انتقال ویروس قطع نشده و تا زمانی که ارتباطات قطع نشود رسیدن به این هدف مشکل است از مردم فهیم و قانونمند درخواست می‌شود که با بیرون نیامدن از خانه و تردد بی‌مورد کمک کنند تا هرچه سریع‌تر بتوانیم این ویروس را شکست دهیم.

فرمانده انتظامی لرستان در ادامه افزود: اگر افرادی چه بومی و چه غیربومی به توصیه‌های پلیس توجه نکنند و بخواهند در سطح محورها به‌صورت غیر ضرور تردد کنند علیرغم میل باطنی با جدیت برخورد خواهد شد و ضمن اعمال قانون ۵۰۰ هزارتومانی، حتماً خودروی آنها به پارکینگ انتقال داده خواهد شد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا