پخش تک‌گویی علی سلیمانی برای نخستین‌بار از رادیو

مرداد 21, 1400
3 بازدید

تک‌گویی «معصومه»، اجرایی پخش‌نشده از علی سلیمانی، به یاد این هنرمند فقید از رادیو صبا پخش می‌شود.  به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، این برنامه که واگویه‌های یک جانباز شیمیایی با همسرش است سال ۱۳۸۸ تهیه شده و  تا کنون از صدای جمهوری اسلامی ایران پخش نشده است. «معصومه» در ساختار تک‌گویی (مونولوگ) مستند […]

پخش تک‌گویی علی سلیمانی  برای نخستین‌بار از رادیو

تک‌گویی «معصومه»، اجرایی پخش‌نشده از علی سلیمانی، به یاد این هنرمند فقید از رادیو صبا پخش می‌شود.

 به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، این برنامه که واگویه‌های یک جانباز شیمیایی با همسرش است سال ۱۳۸۸ تهیه شده و  تا کنون از صدای جمهوری اسلامی ایران پخش نشده است.

«معصومه» در ساختار تک‌گویی (مونولوگ) مستند تولید شده و روایت آخرین لحظات زندگی یک جانباز شیمیایی است که مرحوم علی سلیمانی راوی روایت‌های این جانباز شهید است.

حمیدرضا افتخاری تهیه‌کننده این برنامه در آن سال که در حال حاضر مدیریت رادیو صبا را برعهده دارد درباره این اثر می‌گوید: متن را به علی دادم، مطالعه کرد و با همان هیجان همیشگی که از او سراغ داریم گفت «چقدر خوبه، چقدر خوبه، می‌خوام بخونمش». در حقیقت قصدم هم همین بود که علی بخواندش، علی با وسواس متن را چند بار خواند و ضبط کردیم و بعد خروجی‌اش شد یک برنامه دلی. وقتی با هم برنامه را گوش کردیم گفت «بذار دلی بمونه» این شد که برنامه را برای پخش به شبکه ندادم، اما حالا به نظرم وقتش است که این حس خوب را با شنوندگان رادیو به اشتراک بگذاریم.

«معصومه» با اجرای علی سلیمانی روز شنبه (۲۳ مرداد) ساعت ۱۱ صبح و تکرار آن ساعت ۲۲ از رادیو صبا پخش خواهد شد.

منبع: ايسنا