نیروهای انقلابی برای توسعه استان هم‌افزایی کنند / احزاب مسیر ایل‌بازان را ببندند

مرداد 22, 1400
32 بازدید

جلسه هم‌اندیشی کمیته احزاب شورای وحدت استان ایلام شامل دبیران احزاب و تشکل‌های اصولگرا و انقلابی استان با دکتر سارا فلاحی نماینده مردم استان ایلام در محل دفتر این نماینده برگزار شد و حول مسائل استان و ترسیم چشم‌انداز توسعه آن بحث و تبادل نظر صورت گرفت. دکتر فلاحی در این جلسه ضمن ارائه رئوس […]

 نیروهای انقلابی برای توسعه استان هم‌افزایی کنند / احزاب مسیر ایل‌بازان را ببندند

جلسه هم‌اندیشی کمیته احزاب شورای وحدت استان ایلام شامل دبیران احزاب و تشکل‌های اصولگرا و انقلابی استان با دکتر سارا فلاحی نماینده مردم استان ایلام در محل دفتر این نماینده برگزار شد و حول مسائل استان و ترسیم چشم‌انداز توسعه آن بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

دکتر فلاحی در این جلسه ضمن ارائه رئوس فعالیت‌ها و راهبردهای خود  جهت پیگیری مطالبات مردم استان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: باید بپذیریم که ایلام از ایلات مختلف تشکیل شده است اما این پذیرفتنی نیست که عده‌ای از چپ و راستِ سیاسی، برای منافع ایلی در اتاقهای فکرشان منافع استان را قربانی کنند. باید تلاش کنیم توسعه استان محور وحدت باشد نه منافع ایلی.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس یازدهم خطاب به دبیران احزاب اصولگرا و انقلابی استان افزود: شما به عنوان احزاب که فعالیت شما یک کار توسعه‌یافته و مدرن است باید پرچمدار مبارزه با انحصارطلبی باشید و مسیر ایل‌بازان را ببندید.

وی تاکید کرد: همه ایلات استان دارای نخبگان و افرادی توانمند هستند و نباید شایستگان نادیده انگاشته شوند. ما با انحصارطلبی از هر نوع آن چه ایلی و چه سیاسی مخالفیم. متأسفانه در استان نخبه سوزی وجود دارد و در حال حاضر برخی از نیروها در تهران در حال تخریب یکدیگر هستند.

فلاحی گفت: رویکرد همه ما چه در دولت و چه در مجلس باید رویکرد شهید سلیمانی باشد که همواره گفتمان انقلاب را گسترده و وسیع تعریف می کرد و نمی‌گذاشت که کسی از قطار انقلاب پیاده شود لذا ما هم در استان باید در این راستا حرکت کنیم.

نماینده ایلام منویات و راهبردهای مقام معظم رهبری را نقشه راه مجلس و دولت عنوان کرد و گفت: ما باید در مسیر راهبردهای رهبر انقلاب حرکت کنیم.

وی در رابطه با  موضوع تعیین استاندار ایلام که دغدغه اکثر احزاب بود گفت: ما استانداری می‌خواهیم که فردی توانمند و دارای رزومه قوی باشد نه کسی که بخواهد در ایلام برای خود رزومه‌ای دست و پا کند. کسی که به استان عرق داشته باشد و فرا ایلی و فراجناحی و انقلابی عمل کند.

فلاحی به دبیران احزاب و تشکل‌های شورای وحدت گفت: برای نجات استان دست یاری به سوی شما دراز می‌کنم و از شما می‌خواهم که هر جا دیدید در راه توسعه و اعتلای استان قصور و خطایی به عنوان نماینده مردم دارم، به من تذکر و پیشنهاد بدهید بنده نیز در حوزه مدیریت استان و در چارچوب وظایف قانونی خود تمام تلاشم را به کار می گیرم که افراد ناکارآمد روی کار نیایند.

منبع:ايسنا