معرفی برگزیدگان جشنواره حرکت دانشگاه تربیت مدرس/اعلام زمان تقدیر مجازی

مرداد 21, 1400
87 بازدید

ششمین دوره جشنواره دانشگاهی حرکت از سوی شورای دبیران انجمن‌های علمی- دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس در تیرماه جاری برگزار شد و برگزیدگان این دوره معرفی شدند.  بنابر اعلام دبیرخانه این جشنواره، در بخش «انجمن‌های علمی- دانشجویی برگزیده»، سه انجمن‌ مهندسی عمران، IEEE و محیط زیست به عنوان برترین انجمن‌های علمی دانشجویی شناخته شدند و نشریات […]

معرفی برگزیدگان جشنواره حرکت دانشگاه تربیت مدرس/اعلام زمان تقدیر مجازی

ششمین دوره جشنواره دانشگاهی حرکت از سوی شورای دبیران انجمن‌های علمی- دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس در تیرماه جاری برگزار شد و برگزیدگان این دوره معرفی شدند.

 بنابر اعلام دبیرخانه این جشنواره، در بخش «انجمن‌های علمی- دانشجویی برگزیده»، سه انجمن‌ مهندسی عمران، IEEE و محیط زیست به عنوان برترین انجمن‌های علمی دانشجویی شناخته شدند و نشریات پالار، برقکام و زیست نوین نیز به عنوان «نشریات علمی برتر» دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس معرفی شدند.

همچنین انجمن‌های علمی- دانشجویی زبان روسی، علم اطلاعات و دانش‌شناسی و معماری در بخش «فعالیت خلاقانه»، انجمن‌ علمی- دانشجویی محیط زیست در بخش «مسابقه»، انجمن‌های علمی- دانشجویی IEEE در بخش «محتوای دیجیتال»، انجمن علمی- دانشجویی بیوفیزیک در بخش «کتاب» و انجمن علمی- دانشجویی بیوانفورماتیک در بخش «ویژه (کرونا)» موفق شدند رتبه‌های برگزیده را به خود اختصاص دهند.

در این دوره از جشنواره، انجمن های علمی- دانشجویی خوردگی، معدن و محیط زیست، مرتعداری، علوم جنگل، انیمیشن، طراحی شهری، زبان فرانسه، آموزش بهداشت، باغبانی، جامعه‌شناسی سیاسی، فیزیک دریا، زیست‌دریا، آبخیزداری، فلسفه، علوم و صنایع چوب و کاغذ به عنوان انجمن‌های علمی- دانشجویی «شایسته تقدیر» معرفی شدند.

آیین پایانی و تقدیر از برگزیدگان این جشنواره نیز به صورت مجازی در شهریورماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

به نقل از دانشگاه تربیت مدرس، فراخوان این جشنواره دانشگاهی از ۱۶ خرداد تا ۲۶ تیرماه سال جاری اعلام شد و هیات داوران در نهایت از بین ۶۰ اثر ارسالی به دبیرخانه جشنواره، ۳۹ اثر را حائز رتبه برای شرکت از سوی دانشگاه تربیت‌مدرس در چهاردهمین جشنواره بین‌المللی حرکت، برگزیدند.

منبع:ایسنا