مدیران خود را پاسخگوی رسانه‌ها بدانند

آذر 22, 1400
13 بازدید

استاندار قزوین با اشاره به گلایه‌مندی صداوسیما و رسانه‌های استان از تعدادی از مدیران استان، تأکید کرد: مدیران باید خود را به رسانه‌ها که نمایندگان افکار عمومی هستند پاسخگو بدانند. به گزارش ایسنا منطقه قزوین، به نقل از روابط عمومی استانداری، عبدالمحمد زاهدی در شورای اداری استان قزوین که در استانداری برگزار شد، اظهار کرد: متأسفانه […]

مدیران خود را پاسخگوی رسانه‌ها بدانند
استاندار قزوین با اشاره به گلایه‌مندی صداوسیما و رسانه‌های استان از تعدادی از مدیران استان، تأکید کرد: مدیران باید خود را به رسانه‌ها که نمایندگان افکار عمومی هستند پاسخگو بدانند.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، به نقل از روابط عمومی استانداری، عبدالمحمد زاهدی در شورای اداری استان قزوین که در استانداری برگزار شد، اظهار کرد: متأسفانه طولانی بودن فرایند صدور مجوزها و امور مربوط به کسب‌وکار مهم‌ترین مشکلی است که در کشور و استان وجود دارد و امیدواریم تصمیمات اتخاذشده در این زمینه هرچه سریع‌تر پیگیری و اجرایی شوند.

زاهدی اضافه کرد: باید در شرایط فعلی که هیچ راهی جز افزایش تولید نداریم از همه امکانات داخلی برای افزایش تولید استفاده کرده و جلوی تأثیرگذاری تحریم‌ها را گرفت.

استاندار قزوین با اشاره به گلایه‌مندی صداوسیما و رسانه‌های استان از تعدادی از مدیران استان، افزود: رسانه‌ها و صداوسیمای استان انصافاً در خدمت همه دستگاه‌ها برای ارائه عملکرد آن‌ها هستند و مدیران باید خود را به رسانه‌ها که نمایندگان افکار عمومی هستند پاسخگو بدانند.

وی با اشاره به سیل و بارندگی‌های اخیر گفت: در این حادثه هماهنگی و هم‌افزایی خوبی بین دستگاه‌های اجرایی، نیروهای مسلح و رسانه‌ها وجود داشت و در مدیریت آن به‌خوبی عمل شد.

استاندار ادامه داد: هم‌اکنون توده‌هوای سرد بر استان حاکم شده و سرمازدگی محصولات باغی، استان را تهدید می‌کند و باید با آمادگی برای مقابله با آن اقدام کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک هفته سربازان گمنام امام زمان (عج)، افزود: وزارت اطلاعات با همه محدودیت‌های شرعی، تجهیزاتی و امکاناتی مقابل سرویس‌های بزرگ دنیا ایستادگی کرده و به آن‌ها ضربه‌زده و منافع کشور را حفظ کرده است.

زاهدی اضافه کرد: این دستاورد بسیار ارزشمند است و باید شکرگزار این نعمت باشیم که با همه محدودیت‌ها در این دنیای بی‌رحم و بی‌ضابطه نیروهای اطلاعاتی کشور با سرویس‌های اطلاعاتی جهان مقابله و مبارزه کرده و امنیت را برای کشور به ارمغان می‌آورند.