محموله30تنی نهاده های دامی در ایلام کشف شد

آذر 22, 1400
8 بازدید

ایسنا/ایلام فرمانده انتظامی استان ایلام از کشف محموله نهاده های دامی قاچاق توسط ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان به ارزش 5میلیارد ریال در استان خبر داد. سرهنگ “دلاور القاصی مهر”  اظهار کرد: در پی اخبار و اطلاعات واصله به پلیس امنیت اقتصادی استان ،مبنی بر فعالیت فردی در امر قاچاق نهاده های دامی به خارج از […]

محموله30تنی نهاده های دامی در ایلام کشف شد

ایسنا/ایلام فرمانده انتظامی استان ایلام از کشف محموله نهاده های دامی قاچاق توسط ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان به ارزش 5میلیارد ریال در استان خبر داد.

سرهنگ “دلاور القاصی مهر”  اظهار کرد: در پی اخبار و اطلاعات واصله به پلیس امنیت اقتصادی استان ،مبنی بر فعالیت فردی در امر قاچاق نهاده های دامی به خارج از استان ،موضوع به صورت ویژه در دستور کار، ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت .

وی با بیان اینکه کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی با هماهنگی مرجع  قضایی نسبت به شناسایی عاملان اصلی قاچاق اقدام کردند ، افزود: در عملیات موفق پلیسی ،محموله نهاده دامی که قصد خروج از استان را داشته با رصد اطلاعاتی توقیف و در  بازرسی  بعمل آمده مقدار 30 تن نهاده دامی قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامی استان ایلام  با اشاره به اینکه برابر اعلام کارشناسان مربوطه ارزش ریالی کالای مکشوفه بالغ بر 5 میلیارد ریال برآورد شده است ،خاطر نشان کرد:دراین راستا یک متهم با تشکیل پرونده ، جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

به گزارش ایسنا، به نقل از کانال اطلاع رسانی پلیس ایلام،سرهنگ القاصی مهر، گفت: مدافعان امنیت اقتصادی هیچ گونه مماشاتی با اخلالگران نظم اقتصادی نداشته و به صورت قاطع با آنان برخورد  و اجازه هرگونه فعالیت غیر قانونی که مخل نظم اقتصادی باشد را از آنان سلب خواهد کرد.

منبع:ایسنا