صعود فراز بام خائیز دهدشت (الف) به جمع هشت تیم برتر کشور

مهر 10, 1400
25 بازدید

 با صعود فراز بام خائیز دهدشت(الف)به جمع هشت تیم برتر جمع مدعیان قهرمانی تکمیل شد. در ادامه رقابت‌های هندبال جوانان باشگاه‌های کشور که به میزبانی شهر یاسوج در حال برگزاریست، هفت بازی برگزار شد و تکلیف تعدادی از تیم‌های صعود کننده به مرحله بعدی این مسابقات مشخص شد. در مهمترین بازی این رقابت‌ها تیم فراز […]

صعود فراز بام خائیز دهدشت (الف) به جمع هشت تیم برتر کشور

 با صعود فراز بام خائیز دهدشت(الف)به جمع هشت تیم برتر جمع مدعیان قهرمانی تکمیل شد.

در ادامه رقابت‌های هندبال جوانان باشگاه‌های کشور که به میزبانی شهر یاسوج در حال برگزاریست، هفت بازی برگزار شد و تکلیف تعدادی از تیم‌های صعود کننده به مرحله بعدی این مسابقات مشخص شد.

در مهمترین بازی این رقابت‌ها تیم فراز بام خائیز دهدشت (الف) قهرمان فصل گذشته این مسابقات در یک بازی حساس با نتیجه ۲۹ بر ۲۵ بر تیم هوا نیروز اصفهان پیروز شد و جواز حضور در مرحله بعدی این رقابت‌ها را کسب کرد.

در دیگر بازی‌های این مسابقات نتایج به دست آمد: زاگرس اسلام آباد غرب با نتیجه ۳۱ بر ۲۴ بنفع درخشان کویر گرمسار را شکست داد، دیدار دو تیم آکادمی اندیشه شهرکردو شهرداری ساوه با تساوی ۲۴ بر ۲۴ به پایان رسید، تیم جوانان قادریان زاده سنندج با اختلاف یک گل و با نتیجه ۲۹ بر ۲۸ بر تیم مس کرمان پیروز شد، قصر نشاط بهبهان ۳۶ بر ۳۰ تیم بیجار کردستان را مغلوب کرد، تیم مدعی ذوب آهن اصفهان با نتیجه ۲۲ بر ۲۱ از سد تیم زغال سنگ طبس گذشت تا تیم زغال سنگ طبس حریف تیم خائیز دهدشت (الف) در مرحله بعدی این رقابت‌ها شود.

دیدار دو تیم اکادمی اندیشه شهرکرد و شهرداری ساوه هم با تساوی ۲۹ بر ۲۹ به پایان رسید.

منبع: ايسنا