شانس زیاد عین اللهی برای وزارت بهداشت

مرداد 24, 1400
4 بازدید

عین اللهی یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزیر پیشنهادی بهداشت با رای خوبی اعتماد نمایندگان را جلب می کند، گفت که برنامه های عین اللهی با استقبال کمیسیون بهداشت مواجه شده است. محمدعلی محسنی بندپی اظهار کرد: ۷۰ درصد کابینه معرفی شده از رای اعتماد نمایندگان برخوردار خواهند […]

شانس زیاد عین اللهی برای وزارت بهداشت
عین اللهی

یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزیر پیشنهادی بهداشت با رای خوبی اعتماد نمایندگان را جلب می کند، گفت که برنامه های عین اللهی با استقبال کمیسیون بهداشت مواجه شده است.

محمدعلی محسنی بندپی اظهار کرد: ۷۰ درصد کابینه معرفی شده از رای اعتماد نمایندگان برخوردار خواهند بود و احتمالا ۲۵ تا ۳۰ درصد با چالش جدی مواجه می شوند.

وی درباره وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان گفت: دکتر عین اللهی از تجربه، سابقه و دانش خوبی برخوردار است که  از سربازی به سرداری رسیده، او تجربه معاونت وزرات بهداشت را داشته و شانس بسیار زیادی برای وزرات دارد و قطعا با رای خوبی اعتماد نمایندگان را جلب می کند.

محسنی بندپی به حضور وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان در کمیسیون بهداشت اشاره و اظهار کرد: دکتر عین اللهی برنامه هایش را مطرح کرد که مورد استقبال کمیسیون قرار گرفت البته  موضوع مهم رصد فعالیت وزیر بعد از تصدی پست وزرات است، چون باید وزرا خود را ملزم به اجرای قانون و برنامه ها کنند که در وزارت بهداشت بحث اولویت پیشگیری بر درمان مغفول مانده بود، مشخصا در بحث کرونا این وضعیت را شاهد بودیم ان شاءالله دولت آقای رئیسی در بخش بهداشت و درمان از ظرفیت های خوبی برخوردار بوده و برنامه ها را اجرا کند.

منبع: ايسنا