رییس جهاددانشگاهی واحد کهگیلویه و بویراحمد ابقا شد

آذر 4, 1400
11 بازدید

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد با حکم رییس جهاددانشگاهی، مهندس سیدمحمدقائم کاظمی بیدک در سمت خود ابقا شد. به گزارش ایسنا، با حکمی از سوی دکتر حمیدرضا طیبی رییس این نهاد، مهندس سیدمحمدقائم کاظمی بیدک برای مدت دو سال در سمت خود به عنوان رییس جهاددانشگاهی واحد کهگیلویه و بویراحمد ابقا شد. دکتر طیبی در حکم ابلاغی ضمن […]

رییس جهاددانشگاهی واحد کهگیلویه و بویراحمد ابقا شد

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد با حکم رییس جهاددانشگاهی، مهندس سیدمحمدقائم کاظمی بیدک در سمت خود ابقا شد.

به گزارش ایسنا، با حکمی از سوی دکتر حمیدرضا طیبی رییس این نهاد، مهندس سیدمحمدقائم کاظمی بیدک برای مدت دو سال در سمت خود به عنوان رییس جهاددانشگاهی واحد کهگیلویه و بویراحمد ابقا شد.
دکتر طیبی در حکم ابلاغی ضمن تقدیر و تشکر از خدمات شایسته گذشته عنوان کرد: امید است با اتکال به خداوند متعال و همکاری و همدلی همه جهادگران عزیز در انجام وظایف محوله و توسعه کمّی و کیفی فعالیت‌های آن واحد موفق باشید.
به گزارش ایسنا، سید محمد قائم کاظمی بیدک روز ۲۱آبان ماه ۹۷ طی حکمی از سوی دکتر طیبی رئیس جهاد دانشگاهی کشور به عنوان سرپرست جهاددانشگاهی واحد استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی و از زحمات محمد سبحانی رئیس سابق تقدیر شد، همچنین کاظمی ۶ اسفند ماه ۹۷ بعنوان رئیس جهاد دانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد و ۶ اسفندماه ۹۹ نیز حکم رئیس جهاددانشگاهی استان تمدید و در سمت خود ابقا شد.
انتهای پیام

منبع:ایسنا