رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید در کهگیلویه و بویراحمد طی ۷۲ ساعت آینده

مرداد 25, 1400
2 بازدید

 مدیرکل هواشناسی استان کهگیلویه و بویراحمد از احتمال بارش های رگباری و برق و وزش باد شدید طی ۷۲ ساعت آینده در این استان خبر داد. رضا کاکاوند در گفت و گو با خبرنگار ایسنا گفت: بررسی آخرین نقشه های هواشناسی و تصاویر ماهواره‌ای، طی ۷۲ ساعت آینده همچنان شرایط وقوع ناپایداری های موقت جویی […]

رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید در کهگیلویه و بویراحمد طی ۷۲ ساعت آینده

 مدیرکل هواشناسی استان کهگیلویه و بویراحمد از احتمال بارش های رگباری و برق و وزش باد شدید طی ۷۲ ساعت آینده در این استان خبر داد.

رضا کاکاوند در گفت و گو با خبرنگار ایسنا گفت: بررسی آخرین نقشه های هواشناسی و تصاویر ماهواره‌ای، طی ۷۲ ساعت آینده همچنان شرایط وقوع ناپایداری های موقت جویی در برخی نقاط استان کهگیلویه و بویراحمد به وجود خواهد داشت.
وی اظهار کرد: طی این مدت به ویژه در ساعات بعد از ظهر و شب با تقویت شاخص‌های ناپایداری، علاوه بر ابرناکی، بارش‌های رگباری، گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد لحظه ای شدید دور از انتظار نخواهد بود.
مدیرکل هواشناسی استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: به لحاظ دمایی نیز نوسانات دمایی محسوس نخواهد بود و از اواسط هفته پیش‌رو روند افزایش نسبی دما مورد انتظار است.
کاکاوند بیان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ایستگاه امامزاده جعفر گچساران با بیشینه دمای ۴۳.۶ درجه سانتیگراد گرمترین و شهر سی‌سخت با کمینه دمای ۱۷.۶ درجه سانتیگراد خنک ترین نقاط استان کهگیلویه و بویراحمد بودند.
منبع:ایسنا