رویداد «ایده‌شو» کشاورزی در ایلام برگزار می‌شود

مهر 18, 1400
18 بازدید

 معاون فناوری جهاد دانشگاهی ایلام از برگزاری رویداد ایده‌شو کشاورزی به منظور جذب و حمایت از ایده‌های فناورانه در استان خبر داد. «یونس میرزایی» اظهار کرد: این رویداد با هدف جذب و حمایت از ایده‌های نو و فناورانه در حوزه کشاورزی به همت مدیریت هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام و مرکز رشد […]

رویداد «ایده‌شو» کشاورزی در ایلام برگزار می‌شود

 معاون فناوری جهاد دانشگاهی ایلام از برگزاری رویداد ایده‌شو کشاورزی به منظور جذب و حمایت از ایده‌های فناورانه در استان خبر داد.

«یونس میرزایی» اظهار کرد: این رویداد با هدف جذب و حمایت از ایده‌های نو و فناورانه در حوزه کشاورزی به همت مدیریت هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام و مرکز رشد جهاد دانشگاهی واحد ایلام با همکاری مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان استان ایلام، صندوق توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی استان ایلام، سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان ایلام و سایر نهادهای علمی و آموزشی در سطح استان برگزار می‌شود.
وی با اشاره به محورهای برگزاری این رویداد گفت: مدیریت هوشمند کشاورزی، مراتع، جنگل و آبخیزداری، کشت گلخانه‌ای، فناوری‌های نوآورانه در حوزه زراعت، باغبانی و گیاهان دارویی، مدیریت سبز، صنایع غذایی و تبدیلی، بهینه‌سازی منابع آب، کشاورزی هوشمند، به‌زارعی و به‌نژادی کشاورزی، فرآوری گیاهان کمتر شناخته شده، کشاورزی شهری، بسته‌بندی و برندینگ از جمله محورهای موضوعی ایده شو کشاورزی در استان ایلام. می باشد.
میرزایی با بیان اینکه مهلت ارسال ایده‌ها تا ۲۰ مهرماه است اعلام داشت علاقه‌مندان جهت شرکت در این رویداد و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن‌های ۰۹۳۵۳۷۷۵۸۷۸، ۰۹۱۸۸۴۳۳۰۴۴ تماس بگیرند و یا به پایگاه اینترنتی مرکز رشد جهاد دانشگاهی ایلام به نشانی www.mpapi.ir  مراجعه کنند.
معاون فناوری جهاد دانشگاهی ایلام با اشاره به اینکه از سه ایده برتر در این رویداد تقدیر می‌شود و سایر ایده‌ها با قابلیت تجاری‌سازی نیز مورد حمایت قرار می‌گیرند، گفت: جایزه ایده و تیم اول تا سوم به ترتیب سه،  دو و یک و نیم میلیون تومان است ضمن اینکه برای کلیه عزیزان شرکت کننده گواهی حضور در رویداد صادر خواهد شد.

منبع: ايسنا