رسالت کمیته خادمان شهدا تبیین راه شهیدان است

دی 29, 1400
173 بازدید

ایسنا/لرستان مسئول کمیته خادمان شهدا در لرستان گفت: رسالت کمیته خادمان شهدا تبیین راه شهیدان است. سهیل شهبازی در نشست با اصحاب رسانه اظهار کرد: به دلیل شیوع بیماری ویروس کرونا طی دو سال گذشته اردوهای راهیان نور تعطیل بود. وی تصریح کرد: در این مدت یاد شده فعالیت‌های راهیان نور در فضای مجازی و نرم‌افزارهای […]

رسالت کمیته خادمان شهدا تبیین راه شهیدان است

ایسنا/لرستان مسئول کمیته خادمان شهدا در لرستان گفت: رسالت کمیته خادمان شهدا تبیین راه شهیدان است.

سهیل شهبازی در نشست با اصحاب رسانه اظهار کرد: به دلیل شیوع بیماری ویروس کرونا طی دو سال گذشته اردوهای راهیان نور تعطیل بود.

وی تصریح کرد: در این مدت یاد شده فعالیت‌های راهیان نور در فضای مجازی و نرم‌افزارهای شاد و روبیکا انجام شد.

مسئول کمیته خادمان شهدا در لرستان خاطرنشان کرد: امسال برای اولین بار در استان اعزام به مناطق عملیاتی جنوب با خودروهای شخصی و خانوادگی نیز انجام می‌شود.

شهبازی اضافه کرد: در این راستا خانواده‌ها برای کسب اطلاعات بیشتر باید به کمیته‌های راهیان نور در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان‌ها مراجعه کنند.

وی بیان کرد: همچنین برای اولین بار در لرستان خادمان شهدا برای فعالیت در اردوهای راهیان نور از اتباع خارجی استفاده می‌شود.

مسئول کمیته خادمان شهدا در لرستان ادامه داد: ۱۰۶۷ نفر عضو کمیته خادمان شهدا در این استان برای خدمت به اردوهای راهیان نور در مناطق عملیاتی جنوب هستند.

شهبازی با بیان اینکه رسالت کمیته خادمان شهدا تبیین راه شهیدان است، افزود: خادمان شهدا از اقشار مختلف مردم انتخاب می‌شوند و با حضور در یادمان‌های شهدا در مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس به شرکت‌کنندگان در اردوهای راهیان نور خدمت می‌کنند.

محمدرضا جناب‌زاده مسئول اردوی راهیان نور ناحیه مقاومت بسیج بروجرد نیز در این جلسه، اظهار کرد: امسال در بهمن‌ماه تعداد ۲۴۰ نفر خواهر و برادر دانش‌آموز به اردوی راهیان نور از بروجرد اعزام می‌شوند.

وی تصریح کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و با توجه به شرایط خاص کشور در بحث کرونا اولین اعزام در تاریخ چهارم بهمن‌ماه و برای دانش‌آموزان خواهر به مدت سه روز و در تاریخ ۲۴ بهمن برای دانش آموزان برادر انجام خواهد شد.

خاطرنشان کرد: اردوهای راهیان نور امسال در ایام نوروز و برای محلات مختلف برنامه‌ریزی و انجام خواهد شد.

جناب زاده اضافه کرد: اردوهای راهیان نور امسال در ایام نوروز و برای محلات مختلف برنامه‌ریزی و انجام خواهد شد.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , ,