در کنار هم برای عبور از موانع و سختی‌ها تلاش کنیم

مرداد 17, 1400
33 بازدید

  فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام با قدردانی از مجاهدت و تلاش خبرنگاران در انعکاس دستاوردها، گفت: این قشر زحمتکش در عرصه اطلاع رسانی کرونا از هیچ کوششی دریغ نکردند. سردار «جمال شاکرمی» در مراسم روز خبرنگار که با حضور جواد فروغی برگزار شد، اظهار کرد: وقتی اقتدار یک کشور مانند ایران در رقابت های جهانی […]

در کنار هم برای عبور از موانع و سختی‌ها تلاش کنیم

  فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام با قدردانی از مجاهدت و تلاش خبرنگاران در انعکاس دستاوردها، گفت: این قشر زحمتکش در عرصه اطلاع رسانی کرونا از هیچ کوششی دریغ نکردند.

سردار «جمال شاکرمی» در مراسم روز خبرنگار که با حضور جواد فروغی برگزار شد، اظهار کرد: وقتی اقتدار یک کشور مانند ایران در رقابت های جهانی مقابل چشم همه به نمایش گذاشته می شود،  باید به آن افتخار کنیم  و قهرمانی المپیک جواد فروغی مشابه اهتمام فرمانده هان دوران جنگ است و باید همه با این قهرمانی افتخار کنیم.

وی با بیان اینکه «جواد فروغی» از دل ارزش‌های اسلامی بلند شده و در عرصه جهاد سلامت همه ورود کرده و به بیماران کرونایی کمک کرد، تصریح کرد: همه ما امروز با هر گرایش سیاسی و فکری باید در کنار هم برای عبور از موانع و سختی ها قرار بگیریم و به فضل خدا با تلاش جوانان این مرز و بوم تمامی مشکلات رفع خواهد شد.

شاکرمی گفت: برای پیشرفت و توسعه باید همه دست به دست دهیم و ایران اسلامی را آباد کنیم چرا که نظام بر اساس ارزش های اسلامی حرکت خواهد کرد که در راستا نقش خبرنگاران بسیار محسوس است.

فرمانده سپاه امیر المومنین(ع) تصریح کرد: به دلیل آگاهی و بصیرت رسانه‌ها از تمامی خبرنگاران تشکر و قدردانی می کنم و روز خبرنگار را به همه کسانی که در عرصه اطلاع رسانی فعالیت می کنند، تبریک می گویم.

این مراسم با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار، فرمانده سپاه امیرالمومنین ایلام، رییس صدا و سیما و جواد فروغی قهرمان المپیک و تمامی خبرنگاران در مجتمع فرهنگی لاله شهر ایلام برگزار شد.

منبع: ايسنا