دانلود زیرنویس مستند Deon Cole: Charleen’s Boy 2022 – بلو سابتايتل

آبان 26, 1401
56 بازدید

دانلود زیرنویس مستند Deon Cole: Charleen’s Boy 2022 دیون کول بیش از پانزده سال است که استندآپ کمدی انجام می دهد. همچنین ممکن است او را از نقش تکرارشونده‌اش در فیلم Black-ish and Grown-ish و بازی در فیلم‌هایی مانند The Harder They Fall و Barbershop بشناسید. او با استندآپ ویژه دیگری با عنوان Deon Cole: […]

دانلود زیرنویس مستند Deon Cole: Charleen’s Boy 2022 دیون کول بیش از پانزده سال است که استندآپ کمدی انجام می دهد. همچنین ممکن است او را از نقش تکرارشونده‌اش در فیلم Black-ish and Grown-ish و بازی در فیلم‌هایی مانند The Harder They Fall و Barbershop بشناسید. او با استندآپ ویژه دیگری با عنوان Deon Cole: Charleen’s Boy بازگشته است. آیا ارزش بررسی را دارد؟

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس مستند Deon Cole: Charleen's Boy 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس مستند Deon Cole: Charleen’s Boy 2022 این ویژه با چند فیلم تلفنی از دیون کول شروع می شود که با چیزی که فکر می کنم مادرش، چارلین است، صحبت می کند. او در مورد آخرین ویژه خود و آنچه او در آن پوشش داده صحبت می کند. همانطور که او در حال صحبت است، ما به کول می رویم که در راه خود به سمت صحنه با تشویق استقبال از جمعیت راه می رود. من از طرفداران پر و پا قرص تغییر سرعت باز شدن با آن گفتگوی خام با مادرش بودم، امتیاز ده از ده.

یکی از چیزهایی که کول را به عنوان یک کمدین متمایز می کند، ارائه اوست. او این لحن جدی را در هنگام ارائه جوک هایی در صدایش دارد که در حین گفتن جوک می دانید که او هم جدی است. بنابراین، برای مثال، او کمی در مورد تلف کردن زمان خود، که خیلی خنده دار بود، انجام داد، اما چگونه این را گفت، می دانستید که اگر کسی زمان واقعی خود را تلف کند، به آنها اجازه می دهد که آن را واقعی داشته باشند.

دانلود زیرنویس مستند دیون کول: پسر چارلین 2022 با این حال، به همان اندازه که کول می تواند جدی باشد، برخی از حالات صورت و بدن را انجام می دهد که کاملاً خنده دار هستند. به نظر می‌رسد که او با شوخی‌های مستقیم خود شما را تحت تأثیر قرار می‌دهد و سپس چیزهای اضافی را که شما را وادار به غلتیدن می‌کند، می‌شکند. از اسباب‌بازی‌های (می‌دانید که سگ تریسی را در گوگل جستجو کرده‌اید) گرفته تا داشتن رابطه با بزرگ‌تر شدن و عدم تمایل به در آغوش گرفتن، شوخی‌های کول بداخلاق هستند، اما قابل ارتباط هستند. من عاشق زمانی هستم که کمدین ها زندگی روزمره را به شیوه ای کمدی، از جمله مسخره کردن مردم، خراب می کنند. وقتی یک شوخی به میان می آید، آن دسته از افرادی را دارید که با خود فکر می کنند، “این من نیستم” کول به سرعت به همه یادآوری می کند که “این شما هستید.”

زیرنویس مستند Deon Cole: Charleen's Boy 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Deon Cole: Charleen’s Boy 2022 در حالی که ما همه کمدین های جدید و تازه ای را داریم که همه دوستشان داریم، گاهی اوقات دیدن کهنه سربازان بازی مانند کول شوخی های قدیمی و خوب را به همان اندازه سرگرم کننده است. کول بهترین کار را انجام می دهد، او روی صحنه می رود، جوک هایش را بدون بیان هیچ گونه اظهارنظر سیاسی یا نشانه فضیلتی می گوید و هوم ران را پشت سر هم می زند. این نوعی خاص است که 50 سال پیش کار می کرد، و امروز، یادآور این است که چرا من عاشق استندآپ کمدی شدم.

زیرنویس Deon Cole: Charleen's Boy 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس مستند دیون کول: پسر چارلین 2022 به طور کلی، Deon Cole: Charleen’s Boy از آن دسته چیزهایی است که بدون هیچ سوالی استفاده می کنید و از ساعتی که در پیش دارید لذت می برید. اعتراف می‌کنم که شوخی‌ها در تمام سنین به چشم می‌خورد، اما این یکی برای جمعیت بالای 30 سال است که برخی از چیزها را در زندگی تجربه کرده‌اند. این بداخلاق، خنده دار و دیوانه کننده است اما کاملاً قابل ارتباط است. این یکی فقط یک زمان خوب است.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,