دانلود زیرنویس فیلم The Good House 2021 – بلو سابتايتل

مهر 22, 1401
79 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم The Good House 2021 خانه خوب یک فیلم کمدی-درام آمریکایی محصول ۲۰۲۱ به کارگردانی مایا فوربس و والی ولودارسکی است که فیلمنامه را با توماس بزوچا نوشته است. این فیلم بر اساس رمانی به همین نام نوشته آن لیری ساخته شده است. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد زیرنویس فیلم The Good […]

دانلود زیرنویس فیلم The Good House 2021 خانه خوب یک فیلم کمدی-درام آمریکایی محصول ۲۰۲۱ به کارگردانی مایا فوربس و والی ولودارسکی است که فیلمنامه را با توماس بزوچا نوشته است. این فیلم بر اساس رمانی به همین نام نوشته آن لیری ساخته شده است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم The Good House 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم The Good House 2021 هیلدی گود، زمانی که مرفه ترین مسکن در وندور بود، پس از طلاق و اصرار خانواده برای رفتن به یک مرکز توانبخشی برای اعتیاد به الکل، روزهای سختی را پشت سر گذاشت. دستیار سابق او، وندی، در زمانی که او در دوره توانبخشی بود، مشتریانش را دزدید و بر مشکلات او افزود. هیلدی تلاش می کند تا به یک خانواده محلی با یک کودک اوتیستیک کمک کند تا خانه خود را بفروشند تا بتوانند با وادار کردن دوست پسر سابقش، فرانک، خانه شان را بازسازی کنند و او را در یک مدرسه خاص ثبت نام کنند. او رابطه خود را با فرانک تجدید می کند، اما فروش خانه از بین می رود و او متوجه می شود که مشتریان سابقش دوباره توسط وندی به سرقت رفته اند.

دانلود زیرنویس فیلم خانه خوب 2021 او با زنی به نام ربکا دوست می شود که خانه ای را به او و شوهرش فروخت و سپس به زندگی او کشیده شد. او متوجه می شود که ربکا و روانشناس محلی، پیتر، با هم رابطه دارند اما او قول می دهد که راز آنها را فاش نکند. هیلدی به نوشیدن مشروب ادامه می دهد، اما در خلوت به جای اینکه در فضای باز باشد، نوشیدن خود را با این توجیه که او فقط باید لبه اش را کنار بگذارد و اینکه “نیازی به نوشیدن” ندارد، توجیه می کند. پیتر برای فروش خانه‌اش به او نزدیک می‌شود، اما می‌گوید خانه‌اش سنگ‌اندازی نشده است، هیلدی تصور می‌کند که این بدان معناست که او درخواست طلاق خواهد کرد. هیلدی پس از یک شب که در گوشه انبار است و دو بطری شراب می نوشد تصمیم می گیرد دیگر مشروب نخورد. او برای مدتی از الکل اجتناب می کند و سپس متوجه می شود که پیتر خانه خود را می فروشد و به جای او از وندی استفاده می کند. او با او روبرو می‌شود و می‌گوید اگر این فروش را به وندی بدهد، حرفه‌اش را نابود می‌کند، بنابراین او او را با اطلاعاتی که درباره او و ربکا دارد تهدید می‌کند و می‌تواند خانه‌اش را بفروشد و سپس از آن فروش برای به دام انداختن املاک بزرگ سانتورلی استفاده می‌کند. برادران در وندور ساخته شده اند. او با آنها جشن می گیرد، اولین جرعه الکل خود را بعد از مدتی می خورد و بعد نمی تواند متوقف شود. او مست به خانه فرانک می‌رود و به او می‌گوید که باید جشن بگیرند و فرانک کلیدهای او را می‌گیرد و به او پیشنهاد می‌دهد تا به خانه برود. او عصبانی می شود و نمی پذیرد و می گوید ترجیح می دهد راه برود.

زیرنویس فیلم The Good House 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس The Good House 2021 روز بعد فرانک او را از خواب بیدار می‌کند و او ماشینی را که جلوی آن آسیب دیده است را به او نشان می‌دهد. او پس از گرفتن کلید یدکی به خانه او بازگشته بود و به خانه رانده شده بود. پسر اوتیسمی دوستانش گم شده است و آنها از بدترین اتفاق می ترسند. فرانک ماشینش را پنهان می‌کند، سپس برای کمک به جستجو می‌رود و هیلدی به آشپزخانه می‌رود تا نوشیدنی بنوشد، وقتی پیتر خیس می‌چکد. آنها گفتگو می کنند که در آن او می گوید پسر گم شده خوب است اما او باید کنترل را به دست بگیرد. ناگهان او ناپدید می شود و هیلدی صدای دختر بزرگش را در خانه می شنود، بنابراین آنها برای کمک به جستجو می روند. پلیس جسدی را در آب پیدا می کند، اما در نهایت پیتر است، یعنی هیلدی با او توهم صحبت می کند و او به زمین می افتد و درخواست کمک می کند. جیک، پسر اوتیسمی، توسط ربکا سالم پیدا می شود و به خانه هدایت می شود. هیلدی با کمال میل این بار به مرکز توانبخشی می رود و می پذیرد که مشکل نوشیدن الکل دارد و فیلم با او و فرانک در حال قایقرانی در قایق که او در جوانی برای او ساخته بود به پایان می رسد.

زیرنویس فیلم خانه خوب 2021 در سپتامبر 2019 اعلام شد که فیلمبرداری این پروژه در کانادا آغاز شده است. مایا فوربس و والی ولودارسکی علاوه بر نوشتن فیلمنامه، کارگردانی فیلم را نیز بر عهده داشتند، و سیگورنی ویور و کوین کلاین بازیگران آن بودند. مورنا باکارین، راب دیلینی، بورلی دی آنجلو، دیوید راشه و ربکا هندرسون ماه بعد به بازیگران اضافه شدند. در نوامبر 2019، کلی AuCoin و Kathryn Erbe به بازیگران فیلم پیوستند.

زیرنویس The Good House 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس خانه خوب 2021 این فیلم اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو ۲۰۲۱ در سپتامبر ۲۰۲۱ داشت. در ابتدا، یونیورسال پیکچرز قرار بود در ایالات متحده و برخی مناطق بین‌المللی دیگر توزیع شود، اما حقوق فیلم در ایالات متحده بعداً به فروش رفت. در ژوئن 2022، چند روز قبل از نمایش فیلم در جشنواره فیلم ترایبکا در 18 ژوئن، Lionsgate و Roadside Attractions حقوق آمریکای شمالی را برای فیلم به دست آوردند. پس از اولین نمایش فیلم در ترایبکا، در 30 سپتامبر همان سال منتشر شد.

زیرنویس فیلم خانه خوب 2021 - بلو سابتايتل

در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، The Good House بر اساس 72 بررسی با میانگین 10/6، دارای امتیاز تأیید 71٪ است. اجماع منتقدان این وب‌سایت می‌گوید: «The Good House در نقاطی به هم می‌ریزد، اما با وجود کوین کلاین و سیگورنی ویور که اجراهای باربری ارائه می‌کنند، بسیار دور از انتظار است.» در متاکریتیک، که از میانگین وزنی استفاده می‌کند، فیلم‌ها بر اساس 16 بررسی، امتیاز 62 از 100 را دارد که نشان‌دهنده “نقدهای کلی مثبت” است.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,