دانلود زیرنویس فیلم Soólè 2021 – بلو سابتايتل

مهر 23, 1401
5 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Soólè 2021 سوله یک فیلم کمدی نیجریه ای محصول 2021 است که توسط Adunni Ade، یک شرکت Lou-Ellen Clara Company Limited توزیع شده توسط FilmOne entertainment و کارگردانی Kayode Kasum ساخته شده است.  این فیلم اولین تولید آدونی آده است و سولا سوبوواله، لاتیف آدیمجی، فمی جاکوبز، مگ اوتانوا، شاون فاکوا، بوکونمی […]

دانلود زیرنویس فیلم Soólè 2021 سوله یک فیلم کمدی نیجریه ای محصول 2021 است که توسط Adunni Ade، یک شرکت Lou-Ellen Clara Company Limited توزیع شده توسط FilmOne entertainment و کارگردانی Kayode Kasum ساخته شده است.  این فیلم اولین تولید آدونی آده است و سولا سوبوواله، لاتیف آدیمجی، فمی جاکوبز، مگ اوتانوا، شاون فاکوا، بوکونمی اولوواسینا، اسو دایک، تنیولا آلادز، سعیدی بالوگون و دیگران در آن ایفای نقش می‌کنند. این فیلم در 21 نوامبر 2021 به نمایش درآمد و در 26 نوامبر 2021 در سینماهای سراسر کشور اکران شد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Soólè 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Soólè 2021 سول داستان یک راهبه کاتولیک به نام ورونیکا با بازی آدونی آده است که پس از ناکامی در تامین بودجه یک یتیم خانه از لاگوس به انوگو سفر می کند، در سفر خود به انوگو، او یک سواری ارزان قیمت را انتخاب کرد که معروف به “سوله” بود و در آنجا با افراد دیگری آشنا شد. مسافرانی مثل خودش سفر از لاگوس به انوگو شامل درام های زیادی از جمله حمله سرقت مسلحانه در راه آنها به انوگو بود.

زیرنویس فیلم Soólè 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس Soólè 2021 اولین نمایش در 21 نوامبر 2021 در Filmhouse Cinemas IMAX Lekki در لاگوس انجام شد. در این رویداد چندین چهره مشهور از جمله افرادی که در فیلم حضور نداشتند حضور داشتند، برخی از افراد مشهور حاضر عبارتند از: Kehinde Bankole، Shawn Faqua، Okey Bakassi. و انبوهی دیگر.

زیرنویس Soólè 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم سوله 2021 شاون فاکوا برای بازی در فیلم سول در بخش بهترین بازیگر مرد کمدی (فیلم/سریال تلویزیونی) در جوایز انتخاب بینندگان جادویی آفریقا 2022 نامزد شد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,