دانلود زیرنویس فیلم Qala 2022 – بلو سابتايتل

آذر 10, 1401
74 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Qala 2022 زیرنویس فیلم قالا یک درام روان‌شناختی هندی به نویسندگی و کارگردانی آنویتا دات گوپتان با بازی تریپتی دیمری است. یک فیلم بلند کمی متفاوت با آنچه نتفلیکس اخیراً برای ما آورده است. شما می توانید انتظار یک فیلم آرام را داشته باشید که داستان بسیار غم انگیزی از یک سلبریتی عذاب […]

دانلود زیرنویس فیلم Qala 2022 زیرنویس فیلم قالا یک درام روان‌شناختی هندی به نویسندگی و کارگردانی آنویتا دات گوپتان با بازی تریپتی دیمری است. یک فیلم بلند کمی متفاوت با آنچه نتفلیکس اخیراً برای ما آورده است. شما می توانید انتظار یک فیلم آرام را داشته باشید که داستان بسیار غم انگیزی از یک سلبریتی عذاب دیده را روایت می کند که بر اساس رویدادهای واقعی زندگی نیست.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Qala 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Qala 2022 قلعه خواننده با استعداد و کارکشته ای است که علیرغم موفقیتش از گذشته اش رنج می برد که به خصوص مادرش در آن نقش کاملا شیطانی ایفا کرده است. درامی روان‌شناختی که با خط فیلم‌های ترسناک هم مرز است. ما قهرمان داستان را در تمام طول فیلم دنبال می کنیم، در داستانی که آهنگ کند و بسیار دراماتیک دارد.

زیرنویس فیلم Qala 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Qala 2022 با عکاسی خوب و لحن‌های آرام، صحنه برای داستان یک سوپراستار ملی رنج‌دیده (با بازی تریپتی دیمری) تنظیم شده است. این شخصیت را از دوران کودکی خود دنبال می‌کند، با مادری سرسخت و سخت‌گیر (با بازی سواستیکا موکرجی) تا سال‌هایی که به‌عنوان یک خواننده کارکشته که دچار شکست‌های ذهنی متعددی می‌شود.

دانلود زیرنویس فیلم قالا 2022 «قالا» بر روی موسیقی متن موسیقی سنتی هندی حساب می‌کند، و برخلاف سایر تولیدات بالیوودی که در نتفلیکس به ما پیشنهاد شده است، آنها در واقع در کنسرت‌ها اجرا می‌شوند، با صحنه‌های عجیب و غریب استثنایی که از نظر موسیقی پخش می‌شوند. این یک موزیکال مانند RRR یا Khakee نیست، اگرچه موسیقی نقش اصلی را در پیش فرض بازی می کند.

زیرنویس Qala 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم قالا 2022 با اجراهای نسبتاً خوب و یک عکاسی خوب، مورد پسند کسانی خواهد بود که به دنبال یک درام آرام هستند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,