دانلود زیرنویس فیلم Hellraiser 2022 – بلو سابتايتل

مهر 15, 1401
37 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Hellraiser 2022 یک فیلم ترسناک فراطبیعی آمریکایی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی دیوید بروکنر، با فیلمنامه‌ای از بن کالینز و لوک پیوتروسکی، برگرفته از داستانی است که آن‌ها با همکاری دیوید اس. گویر نوشته‌اند. دومین اقتباس از رمان «قلب جهنمی» در سال 1986 اثر کلایو بارکر، که مبنایی برای فیلم Hellraiser در سال […]

دانلود زیرنویس فیلم Hellraiser 2022 یک فیلم ترسناک فراطبیعی آمریکایی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی دیوید بروکنر، با فیلمنامه‌ای از بن کالینز و لوک پیوتروسکی، برگرفته از داستانی است که آن‌ها با همکاری دیوید اس. گویر نوشته‌اند. دومین اقتباس از رمان «قلب جهنمی» در سال 1986 اثر کلایو بارکر، که مبنایی برای فیلم Hellraiser در سال 1987 او بود، این یک راه‌اندازی مجدد از فرنچایز اصلی و قسمت یازدهم به طور کلی است. این فیلم محصول مشترک Spyglass Media Group و Phantom Four Films است و بازیگرانی چون Odessa A’zion، Jamie Clayton، Brandon Flynn، Goran Višnjić، Drew Starkey، Adam Faison، Aoife Hinds، Selina Lo و Hiam Abbass در آن حضور دارند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Hellraiser 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Hellraiser 2022 “زن جوانی که با اعتیاد دست و پنجه نرم می کند، جعبه پازل باستانی را در اختیار می گیرد، غافل از اینکه هدف آن احضار سنوبیت ها، گروهی از موجودات ماوراء طبیعی سادیستی از بعد دیگری است.”

برنامه ریزی برای بازسازی Hellraiser در اکتبر 2007 آغاز شد و الکساندر بوستیلو و جولین موری تایید کردند که کارگردانی پروژه را بر عهده خواهند داشت و بارکر تهیه کننده و مارکوس دانستان و پاتریک ملتن فیلمنامه را خواهند نوشت. بعد از اینکه موری و بوستیلو پروژه را ترک کردند، Dimension Films اعلام کرد که تاد فارمر و پاتریک لوسیه این پروژه را برعهده خواهند گرفت و تولید آن برای سال جدید و قبل از اکران در اواخر سال 2011، اوایل 2012 در نظر گرفته شده است. با این حال، پس از انتشار Hellraiser: Revelations برای حفظ حقوق مستمر، Farmer تایید کرد که او و Lussier دیگر درگیر نیستند. تا سال 2018، پس از موفقیت تجاری و انتقادی هالووین، Miramax Films برنامه‌های خود را برای قسمت‌های جدید Hellraiser، از جمله پیش درآمد و راه‌اندازی مجدد، تأیید کرد. این فیلم در اوایل سال 2019 با نور سبز روشن شد و بروکنر آن را بر اساس فیلمنامه ای نوشته شده توسط کالینز و پیوتروسکی کارگردانی کرد که بیشتر از فیلم اصلی به منبع اصلی پایبند است. فیلمبرداری از سپتامبر تا اکتبر 2021 انجام شد.

Hellraiser اولین نمایش جهانی خود را در فستیوال شگفت انگیز در 28 سپتامبر 2022 داشت و توسط Disney Platform Distribution از طریق پخش انحصاری در Hulu به عنوان یک فیلم اصلی Hulu در 7 اکتبر منتشر شد.

در اکتبر 2006، کلایو بارکر از طریق وب سایت رسمی خود اعلام کرد که در حال نوشتن فیلمنامه بازسازی آتی فیلم اصلی Hellraiser است که توسط Dimension Films تولید خواهد شد. در اکتبر 2007، جولین موری و الکساندر بوستیلو کارگردانی کردند. در ژانویه 2008، این پروژه که در آن زمان Clive Barker Presents: Hellraiser نام داشت، به دلیل نارضایتی استودیو از فیلمنامه موری و بوستیلو، تا تاریخ نامشخصی در سال 2009 به تعویق افتاد. استودیو شروع به جستجوی نویسندگان جدید کرد. در فوریه 2008، مارکوس دانستان و پاتریک ملتون برای بازنویسی صفحه اول انتخاب شدند. تولید برای شروع آن بهار آماده می شد. در ژوئن 2008، جفت کارگردان این پروژه را کنار گذاشتند تا روی هالووین II کار کنند. در اکتبر همان سال، کارگردان فرانسوی پاسکال لوژه قرار بود این فیلم را کارگردانی کند. Laugier در مارس 2009 به Dread Central گفت که کار بر روی فیلم آغاز شده است و او در حال کار بر روی فیلم با یکی از نویسندگانی است که نمی تواند به طور عمومی نامش را ذکر کند.  با این حال، مشارکت Laugier طولانی نخواهد بود، زیرا او به دلیل اختلافات خلاقانه با تهیه کنندگان در ژوئن 2009 از پروژه جدا شد. قبل از رفتن کارگردان، Bloody Disgusting سروصداهایی شنیده بود که Dimension Films فعالانه در جستجوی نویسنده جدیدی است.  Laugier می خواست که فیلم او یک برداشت بسیار جدی باشد در حالی که تهیه کنندگان می خواستند فیلم تجاری تر باشد و برای مخاطبان نوجوان جذاب باشد. در طول سال 2010، کریستین ای. کریستینسن، کوری گودمن، و جاش استولبرگ و پیتر گلدفینگر، سخنان بیشتری ارائه کردند. در اکتبر 2010، کریستینسن در رقابت برای کارگردانی گزارش شد در حالی که امبر هرد برای نقش اصلی در نظر گرفته شد. چند روز بعد، رسماً اعلام شد که پاتریک لوسیر و تاد فارمر به ترتیب کارگردانی و نویسندگی ریبوت فرنچایز Hellraiser را بر عهده خواهند داشت. داستان فیلم با فیلم اصلی متفاوت بود، زیرا لوسیه و فارمر به دلیل احترام به کار بارکر نمی خواستند داستان اصلی را بازگو کنند. فیلم قرار بود در عوض بر روی جهان و عملکرد جعبه پازل تمرکز کند. با این حال، در سال 2011، فارمر تایید کرد که هم او و هم لوسیه از پروژه کنار گذاشته شده‌اند.

زیرنویس فیلم Hellraiser 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Hellraiser 2022 در اکتبر 2013، بارکر اعلام کرد که کارگردانی و نویسندگی فیلم را بر عهده خواهد داشت. داگ بردلی قرار بود در نقش خود به عنوان Pinhead بازگردد.  یک سال بعد، بارکر اظهار داشت که پیش نویس دوم فیلمنامه تکمیل شده است و فیلم را بازسازی «بسیار شل» از فیلم اصلی توصیف کرد، اما گفت که ممکن است فیلم را کارگردانی نکند. در مارس 2017، بارکر گفت که فیلمنامه “سالها پیش نوشته شده و به Dimension تحویل داده شده است. این آخرین چیزی بود که کسی شنیده بود تا زمانی که اخبار دنباله آن ظاهر شد”.  پس از انتشار موفقیت آمیز دنباله ترسناک 2018 هالووین، Miramax Films تایید کرد که در حال بررسی شروع تولید قسمت های جدید فرنچایز Hellraiser است. لوسیه و فارمر در حین کار بر روی این پروژه ایده های متعددی را ارائه کرده بودند. یکی پیش درآمدی با بازی ویلیام فیختنر در نقش پین هد بود، در حالی که یکی دیگر از آن ها پین هد توسط یک زن به تصویر کشیده شد.

در ماه مه 2019، گری باربر اعلام کرد که گروه رسانه ای Spyglass در حال توسعه بازسازی جدیدی از Hellraiser خواهد بود که توسط دیوید اس. گویر نوشته و تهیه شود. در آوریل 2020، گزارش شد که دیوید بروکنر کارگردانی بازسازی را بر عهده داشت و بن کالینز و لوک پیوتروسکی پس از همکاری قبلی با بروکنر در خانه شب (2020)، که گویر نیز تهیه کننده آن بود، فیلمنامه را نوشتند. در دسامبر 2020، در پی یک اختلاف حقوقی، بارکر به طور رسمی حقوق مالکیت را در ایالات متحده به دست آورد.

در ژوئن 2021، گزارش شد که اودسا آزیون برای نقش اصلی انتخاب شد. در ژوئیه 2021 در مصاحبه ای با Entertainment Weekly، مشخص شد که تهیه کنندگان فیلم پس از اینکه گوتمیک ظاهری الهام گرفته از Pinhead را برای باند فرودگاه در مسابقه Drag Race RuPaul به نمایش گذاشت، تهیه کنندگان فیلم از Gottmik بازیگر درگ برای نقش Pinhead تست تست دادند.

در سپتامبر 2021، گویر اعلام کرد که گروه تولید “در میانه” فیلمبرداری هستند و تأیید می کند که عکاسی اصلی در بلگراد، صربستان آغاز شده است. در اکتبر 2021، پس از پایان فیلمبرداری، جیمی کلیتون مشخص شد که نقش Pinhead را بازی کرده است، در حالی که براندون فلین، گوران ویشنیچ، درو استارکی، آدام فیسون، آئویف هیندز، سلینا لو و هیام عباس به بازیگران مکمل اضافه شدند. بروکنر و خدمه در ابتدا با بردلی تماس گرفتند تا نقشی کوتاه در این فیلم داشته باشند، اما بردلی به دو دلیل این کار را نپذیرفت: اول، عوارض احتمالی ناشی از همه گیری کووید-19 در حال انجام و دوم، تمایل او برای دست نخورده ماندن میراث اجرای Pinhead خود، یک تصمیم. بروکنر و خدمه اش پذیرفتند.

زیرنویس Hellraiser 2022 - بلو سابتايتل

Hellraiser اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره شگفت انگیز در آستین، تگزاس در 28 سپتامبر 2022 انجام داد. در جشنواره Beyond Fest در سانتا مونیکا، کالیفرنیا در 4 اکتبر 2022 نمایش داده شد. این فیلم توسط Disney Platform Distribution از طریق پخش انحصاری در Hulu در 7 اکتبر 2022 به عنوان یک فیلم اصلی هولو در ایالات متحده منتشر شد.  این فیلم همچنین در دیزنی + در مناطق خاص و ستاره + در آمریکای لاتین اولین نمایش را خواهد داشت.

در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، ۷۳ درصد از ۶۷ نقد منتقد، با میانگین امتیاز ۶.۳/۱۰ مثبت هستند. اجماع این وب‌سایت می‌گوید: «هدیه‌ای برای طرفداران رنج‌دیده پس از دنباله‌های متعدد زیربنایی، Hellraiser اثر دیوید بروکنر، جعبه پازل را برای بازگرداندن این فرنچایز به مسیر درست باز می‌کند.» امتیاز 58 از 100، بر اساس 17 منتقد، نشان دهنده “بررسی های مختلط یا متوسط”.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,