دانلود زیرنویس فیلم Church of Darkness 2022 – بلو سابتايتل

آبان 16, 1401
44 بازدید

دانلود زیرنویس فیلم Church of Darkness 2022 به دیوید سال آخر دبیرستان یک خانه جدید در میشن پوینت، یک شهر کوچک با رازهای بزرگ و وهم انگیز پیشنهاد می شود. اندکی پس از ورود، دیوید متوجه می‌شود که پدرخوانده‌اش، راب، و تقریباً هر کس دیگری در شهر روش عجیبی برای توصیف کلیسای محلی دارد، که […]

دانلود زیرنویس فیلم Church of Darkness 2022 به دیوید سال آخر دبیرستان یک خانه جدید در میشن پوینت، یک شهر کوچک با رازهای بزرگ و وهم انگیز پیشنهاد می شود. اندکی پس از ورود، دیوید متوجه می‌شود که پدرخوانده‌اش، راب، و تقریباً هر کس دیگری در شهر روش عجیبی برای توصیف کلیسای محلی دارد، که زمانی یک مرکز عبادت مسیحی اکنون به یک «لژ» تبدیل شده بود.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Church of Darkness 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Church of Darkness 2022 این «لژ» چرخ‌سازان را در خود جای داده است، گروهی شیطانی و شیطانی از مردم در سرتاسر جامعه که وظیفه خود را برای دور نگه داشتن مسیح از میشن پوینت قرار داده‌اند. برای بدتر شدن اوضاع برای دیوید، به راب پیشنهاد عضویت در چرخ‌سازان داده شده است. با این حال، از طریق ایمان قوی داوود به عیسی، او مصمم است که با خود جهنم مبارزه کند تا مسیح بار دیگر مرکز قلب همه در Mission Point باشد.

زیرنویس فیلم Church of Darkness 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Church of Darkness 2022 کلیسای تاریکی یک فیلم مبتنی بر ایمان است، اما عناصر ترسناک می‌توانند به عنوان نقطه شروع برای کسانی که آسیب‌های مذهبی دارند باشد. ارواح شیطانی، شیاطین، صلیب های وارونه و رفتار شیطانی از عناصر پیوسته این فیلم هستند. معجون ها، تشریفات وهم انگیز، و یک کودک خردسال که در داخل اقامتگاه به دام افتاده است، که توسط تاریکی کنترل می شود، موضوعات شیطانی دیگری هستند که بزرگسالان باید به آن توجه داشته باشند.

زیرنویس Church of Darkness 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم کلیسای تاریکی 2022 با توجه به این عناصر تاریک، این فیلم برای کودکان و نوجوانان مناسب نیست. با این حال، به دلیل ایمان داوود به مسیح، به بینندگان یادآوری می شود که عیسی بر همه سلطنت می کند. پادشاهی او جایی برای تاریکی ندارد و هرگز اجازه نخواهد داد که شیطان و نقشه هایش پیروز شوند. از آنجایی که قدرت عیسی در این فیلم پیروزی را به ارمغان می آورد، این فیلم برای سنین 18+ مورد تایید کبوتر است.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,