دانلود زیرنویس سریال Upload 2020 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Upload 2020 – بلو سابتايتل
فروردین 3, 1401
161 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Upload 2020 آپلود یک مجموعه تلویزیونی علمی تخیلی کمدی-درام آمریکایی است که توسط گرگ دانیلز ساخته شده است. این سریال در 1 می 2020 در Amazon Prime Video پخش شد و هفت روز بعد برای فصل دوم تمدید شد. فصل دوم در 11 مارس 2022 با فصل کوتاه تری 7 قسمتی نسبت […]

دانلود زیرنویس سریال Upload 2020 آپلود یک مجموعه تلویزیونی علمی تخیلی کمدی-درام آمریکایی است که توسط گرگ دانیلز ساخته شده است. این سریال در 1 می 2020 در Amazon Prime Video پخش شد و هفت روز بعد برای فصل دوم تمدید شد. فصل دوم در 11 مارس 2022 با فصل کوتاه تری 7 قسمتی نسبت به فصل اول که 10 قسمت داشت به نمایش درآمد.

Upload - Rotten Tomatoes

زیرنویس سریال Upload 2020 در سال 2033، انسان ها می توانند خود را در یک زندگی پس از مرگ مجازی به انتخاب خود “آپلود” کنند. هنگامی که ناتان براون برنامه نویس کامپیوتری پیش از موعد می میرد، در دریاچه ویو بسیار گران قیمت آپلود می شود، اما پس از آن خود را زیر انگشت شست دوست دختر مالک و هنوز زنده اش اینگرید کانرمن می بیند. همانطور که ناتان با مزایا و معایب بهشت دیجیتال سازگار می شود، با نورا آنتونی، نماینده خدمات مشتری زنده خود پیوند می زند. نورا با فشارهای شغلی، پدر در حال مرگش که نمی‌خواهد آپلود شود، و احساسات فزاینده‌اش نسبت به ناتان دست و پنجه نرم می‌کند در حالی که کم کم به این باور می‌رسد که ناتان به قتل رسیده است.

یک شب در حالی که از خرید مواد غذایی به خانه می رفت، ماشین خودران ناتان براون دچار اختلال می شود و تصادف می کند و او را مجروح می کند. در حالی که در بیمارستان است و شرایط حیاتی اش به سرعت در حال کاهش است، دوست دختر ثروتمندش اینگرید کانرمن پیشنهاد می کند که هوشیاری او بارگذاری شود تا آنها همچنان بتوانند با هم باشند. ناتان با عجله موافقت می کند و مراحل آپلود را طی می کند. در ابتدا همه چیز خوب به نظر می رسد و ناتان از زندگی پس از مرگ جدید خود راضی است، تا زمانی که متوجه محدودیت های زیادی می شود. ناتان آماده است تا با پریدن به یک جریان تورنت و ارتکاب “فضیلت” به همه چیز پایان دهد تا اینکه نورا آنتونی، سرپرست انسانی او که به او کمک می کند با این زندگی جدید کنار بیاید، متوقف شود. هنگامی که او میز خود را در پایان شیفت کاری خود ترک می کند، یک پوشه فایل حاوی یک فایل حافظه خراب از راه دور ناتان باز می شود و فایل های خاصی حذف می شوند.

ناتان که مجبور به درمان است، زیرا سعی کرده خود را “کشتن” کند، به درمانگرش ارنی معرفی می شود که آواتار او یک لابرادور رتریور است. او ناتان را مأمور می کند که با پنج آپلود جدید ملاقات کند و درباره آنها بیشتر بیاموزد. در دنیای واقعی، نورا در تلاش است تا از یک تخفیف برای کارمندش استفاده کند تا بتواند پدر در حال مرگش را هنگام مرگ آپلود کند. رئیس نورا از امضای اسناد تخفیف امتناع می ورزد مگر اینکه نورا در پایان شیفت کاری خود رتبه 4.8 ستاره خدمات مشتری را کسب کند. ناتان با دیوید چوک، همسایه ثروتمندش ملاقات می‌کند، که می‌گوید ممکن است ناتان به خاطر کارش روی یک جایگزین رایگان برای لیک ویو که صنعت چند میلیاردی را تهدید می‌کرد، به قتل رسیده باشد. فران پسر عموی ناتان در حال بررسی تصادف او است و متوجه می شود که ماشین او دستکاری شده است زیرا نمی تواند اطلاعات مناسبی در مورد تصادف بدهد. ناتان می شنود که نورا باید رتبه خدمات مشتری خود را بهبود بخشد و از روی مهربانی چندین رتبه پنج ستاره به او می دهد. نورا همچنین می‌تواند یکی از فایل‌های حافظه فاسد ناتان را تعمیر کند و از معامله نرم‌افزاری که قبل از مرگش آماده می‌کرد، مطلع می‌شود.

ناتان خود را برای مراسم تشییع جنازه خود در دنیای واقعی آماده می کند، با این فرض که افراد زیادی آنجا خواهند بود. قبل از تشییع جنازه، آنها پوشش خبری روپرت تیلفورد را تماشا می‌کنند، مردی که شانس «دانلود شدن» در یک بدن شبیه‌سازی را به دست آورد، فقط برای اینکه نتایج فاجعه‌باری داشته باشد. ناتان در مراسم تشییع جنازه او به همراه لوک، یکی از همکاران آپلود، و میلدرد که مادربزرگ اینگرید است و همچنین در لیک ویو زندگی می کند، شرکت می کند. نورا در مراسم تشییع جنازه او در نیویورک شرکت می کند و با سه دوست دختر سابقش در دوران دانشگاه آشنا می شود که در مورد ارتباط او با او جویا می شوند. فران از اینگرید در مورد تصادف سوال می کند، باور نکردن اینکه نیتان زودتر از موعد مرده است و ناتان متوجه می شود که پول زیادی از معامله نرم افزاری ناتمام او به خانواده بازمانده اش داده نشده است. او همچنین از سخنرانی اینگرید ناامید شده است زیرا به جای ستایش از زندگی او، روپرت را ستایش می کند و بهترین دوستانش در مراسم تشییع جنازه را ترک می کنند. ناتان توسط فران مطلع می شود که در حال بررسی تصادف است و قصد دارد از شرکت خودروسازی به دلیل جزئیات مبهم حادثه شکایت کند. نورا متوجه می شود که معامله تجاری نیتان هرگز انجام نشده است و وقتی با مرد نرم افزار ناتان مصاحبه می کند، از هرگونه اطلاعاتی دریغ می شود.

Upload' Review: Robbie Amell Stars in Cliche Amazon Show - Variety

زیرنویس Upload 2020 ناتان در مورد برنامه های مختلف دنیای Lakeview می آموزد و می بیند که چه چیزی برای آنهایی که کمترین هزینه را پرداخت می کنند در نظر گرفته شده است. او از اینکه هوریزن بیشتر به دریافت پول برای ارتقاء علاقه مند است تا ارائه یک تجربه فرصت برابر برای همه ساکنان، ناامید است. در طول یک مصاحبه Vogue، تنش بین نیتان و اینگرید ناشی از این باور ناتان است که اینگرید دیگر او را دوست ندارد زیرا از استفاده از کت و شلوار VR برای داشتن رابطه جنسی با او امتناع می‌کند.

دوستی ناتان و نورا نزدیک تر می شود و نیتان احساس می کند که می تواند بیشتر از اینگرید با او ارتباط برقرار کند. اینگرید به طور غیرمنتظره ای در اتاق نیتان ظاهر می شود و برای داشتن رابطه جنسی با او آماده می شود، اما متوجه می شود که نمی تواند نعوظ داشته باشد. نورا برای کمک فراخوانده می‌شود که باعث ناراحتی ناتان می‌شود، او از این موقعیت ناخوشایند خجالت می‌کشد، اما در حالی که اینگرید در زندگی واقعی حواسش به گربه‌اش پرت می‌شود، نورا را نعوظ می‌کند. فران به تحقیقات خود در مورد تصادف ناتان ادامه می دهد و با مشاهده فیلم های نظارتی از فروشگاه مواد غذایی، متوجه می شود که اینگرید در حالی که او داخل ماشین بود به سمت ماشین ناتان رفته است. نورا، که از عدم صمیمیت خود ناراحت است، یک برنامه دوستیابی را دوباره نصب می کند و با بایرون، که قبلاً در همان برنامه با استفاده از نمایه دیگری با او آشنا شده بود، جفت می شود. در حالی که با او رابطه جنسی داشت، برخورد قبلی خود با نیتان را به تصویر می کشد.

دیلن از اینکه خانواده‌اش، به جز مادرش، تقریباً او را فراموش کرده‌اند و زندگی‌شان را ادامه داده‌اند، ناامید است، زیرا او هنوز شش سال پس از آپلودش در بدن یک کودک گیر کرده است. ناتان و اینگرید در زوج درمانی شرکت می کنند و هر کدام درمانگر مربوطه خود را می آورند و هر دو ادعا می کنند که احساس می کنند در حال قطع شدن هستند. ناتان احساس می کند که چیز زیادی از زندگی خود ندارد، زیرا همه اینها توسط تصمیمات اینگرید کنترل می شود. او همچنین اطلاعات فران را فاش می کند که در واقع او قبل از آپلود نمی میرد. وقتی نورا باید دیلن را ترک کند تا پدرش را در بیمارستان ببیند، نیتن به او پیشنهاد می کند که او را تماشا کند. لوک او را متقاعد می‌کند که از بازار خاکستری، معادل مجازی بازار سیاه دیدن کند تا هک بخرد تا وارد یک مهمانی مجازی با افراد زنده شود. در آنجا، ناتان تلفن شریک تجاری سابق خود جیمی را هک می کند در حالی که دیلن فرار می کند تا آواتار غیرقانونی را ارتقا دهد تا بتواند به عنوان یک فرد مسن تر ظاهر شود. پس از بازگشت به لیک‌ویو، دیلن متوجه می‌شود که ارتقاء بدن او جسد یک زن جوان را به او داده است که نورا آن را دوباره برای بدن قبلی خود برنامه‌ریزی می‌کند. فرن در وسیله نقلیه خودران خود در راه است تا جاش پیتزر را ببیند، زمانی که ماشین او دچار نقص شده و از انتهای یک اسکله خارج می شود.

ناتان توسط خواهرزاده اش نوا مطلع می شود که او با اینگرید و همچنین ناپدید شدن فران در حال خوابیدن است. پدر نورا به او می گوید که به جای تمرکز بر ناتان که مرده است، باید بیشتر بایرون را که زنده است، بشناسد. ناتان از بودن در لیک ویو حوصله اش سر می رود و از هر فرصتی که می تواند برای گذراندن وقت با نورا استفاده می کند. لوک با سوء استفاده از اشکالات در سیستم برای دریافت آیتم ها و ارتقاء بدون پرداخت هزینه برای Aleesha مشکلاتی را ایجاد می کند. نورا در طول قرار ملاقات آنها به چیزهای جالبی در مورد بایرون پی می برد، از جمله اینکه او دوست دارد به کودکان الهام بخشد تا همیشه تلاش کنند و بدون توجه به موقعیت، بهترین کار را انجام دهند. اینگرید در طول شامی که با خانواده اش همراه با نوای حاضر است، از رفتار آنها با نوایه و ناتان بدش می آید، زیرا آنها از روش های فروتنانه سرچشمه می گیرند و در نهایت همه را بیرون می کنند. قرار ملاقات نورا با بایرون زمانی که او کارهایی که او انجام می دهد را مسخره می کند به هم می ریزد. او بقیه‌ی شب را صرف صحبت با ناتان می‌کند، حتی به او می‌گوید که قبول دارد مرگ او تصادفی نبوده است. او پشت میزش به خواب می رود و علیشا او را از خواب بیدار می کند.

نورا توسط رئیسش لوسی در مورد گشت و گذار شبانه خود در لیک ویو با ناتان افشا می شود و تهدید می شود که اگر به دنبال رابطه نزدیک خود ادامه دهد رتبه خوب خود را از دست خواهد داد. اینگرید در یک گروه حمایتی شرکت می‌کند و می‌گوید که به فکر “فریز کردن” موقت ناتان است تا زمانی که بتواند با او باشد. نورا یک گزارش خبری در مورد مرگ جاش پیتزر می بیند و مشکوک می شود که کسی سعی دارد هر چیزی را که مربوط به برنامه نیتان، “فراتر” است، پنهان کند. نورا از ناتان می‌خواهد تا به پدرش توری در لیک‌ویو بدهد، به این امید که او تصمیم بگیرد پس از مرگش بارگذاری شود. چهره ای به در منتهی به سرورهای داده برای لیک ویو نزدیک می شود و بمبی را در داخل آن کار می کند، در حالی که نورا از کامپیوتر رئیسش لوسی استفاده می کند تا بفهمد که در مورد مرگ جاش و خاطرات آسیب دیده ناتان چه اتفاقی افتاده است. او متوجه می شود که یک کارمند ناشناس به پرونده های ناتان دسترسی دارد و سعی می کند آن را بررسی کند، اما بمب منفجر می شود و همه رایانه های آسیب دیده را خاموش می کند. کامپیوترها دوباره روشن می شوند و او پایگاه داده جهانی کارمندان را برای شناسه کارمند ناشناخته جستجو می کند و هیچ نتیجه ای پیدا نمی کند. حتی پس از یک تور موفق با ناتان، پدر نورا تصمیم می‌گیرد که پس از مرگ خود را آپلود نکند، در عوض اعتقاد خود را مبنی بر پیوستن دوباره به همسرش در بهشت ​​حفظ کند.

Amazon's Upload: Season 1 - Official Trailer (2020) Robbie Amell, Allegra  Edwards - YouTube

لوسی به نورا اطلاع می دهد که به دلیل معاشرت مداوم با نیتان که برخلاف سیاست شرکت است، تعلیق شده است. ناتان به احساسات خود نسبت به نورا اعتراف می کند اما نمی داند که لوسی کنترل آواتار نورا را به دست گرفته است و او او را رد می کند. ناتان افسرده از مادرش می خواهد که به او کمک کند تا زندگی پس از مرگ متفاوتی را پیدا کند که خانواده اش توانایی پرداخت آن را داشته باشند. آلیشا به نورا از خروج ناتان از لیک ویو اطلاع می دهد. از ترس اینکه او در خطر باشد، به لس آنجلس سفر می کند و با اینگرید که از برنامه های نیتان بی خبر بود ملاقات می کند. در حالی که اینگرید مشغول تلفن است، نورا جعبه ای از وسایل نیتن را پیدا می کند و آنها را نگاه می کند. ناتان در نهایت تصمیم می گیرد در لیک ویو بماند، اما زمانی که آنها آژانس را ترک می کنند، یک مهاجم ناشناس هارد دیسکی را که نیتان دانلود شده است، می گیرد و آن را در آب می اندازد تا او را نابود کند. نورا به مادر ناتان فاش می‌کند که قبلاً متوجه آن پسر شده بود و به اینگرید یک درایو ساختگی داد و در عین حال مطمئن شد که درایو ناتان با او بوده است.

همه از جمله ساکنان Lakeview و کارکنان Horizen برای ارتقاء جدید Lakeview آماده می شوند. ناتان تصمیم می گیرد از اینگرید جدا شود. لوسی همچنان نورا را تحت فشار قرار می‌دهد تا احساساتش را نسبت به نیتان بپذیرد، که به لوسی اجازه می‌دهد او را اخراج کند، اما نورا آن را انکار می‌کند. ناتان متوجه می‌شود که جیمی از تماس‌های او اجتناب می‌کند، زیرا از خوابیدن با اینگرید خجالت می‌کشید. او جیمی را می بخشد و از او می خواهد که پول کافی به او قرض دهد تا بتواند به عنوان یک “2 گیگ”، پایین ترین طبقه ساکنان (که فقط 2 گیگابایت حجم داده در ماه دارند) باقی بماند. ناتان به اینگرید فشار می آورد که درباره مرگش چه می داند، اما او مادر باقی می ماند. بعداً با پدرش روبرو می‌شود و به او می‌گوید که ماشین نیتان را طوری برنامه‌ریزی کرده است که زندگی او را بر دیگران ترجیح دهد و به او اجازه می‌دهد تا آنقدر از تصادف جان سالم به در ببرد تا بارگذاری کند. نورا پس از دریافت اطلاعات از IT که آپلودهایی که در حین ارتقاء آگاه هستند حافظه آنها بازیابی می شود، ناتان را متقاعد می کند که بیدار بماند تا حقیقت را دریابد، حتی اگر ممکن است هر اتفاقی را که از زمان آپلودش رخ داده را فراموش کند. نورا برنامه ای را به ناتان می دهد که از یک مرد فناوری اطلاعات دزدیده بود که به او اجازه می دهد کد لیک ویو را در لحظه ببیند و دستکاری کند.

ناتان از به روز رسانی بیدار می شود و خاطرات از دست رفته اش بازسازی شده است. یکی از تصاویر نشان می‌دهد که پدر اینگرید یکی از سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به خرید نرم‌افزار نیتن و جیمی بود، اما به جای رفتن به یک شرکت ثروتمند، با جاش پیتزر و شرکت کوچکترش رفتند. ناتان بعداً پدر اینگرید را به طور خصوصی ملاقات کرد و بدون اطلاع جیمی یک نسخه از نرم افزار را به او داد تا پول بیشتری دریافت کند و از خانواده اش حمایت کند. نورا توانست ارتقای نیتان را دور بزند و به نظر می‌رسد که او فراموش کرده است که او را بشناسد و این باعث ناراحتی او شده است. ناتان بعداً به لوک اعتراف می کند که همه چیز را به خاطر می آورد اما احساس می کرد که نمی تواند با او روبرو شود، زیرا می دانست که او مرد بد است. ناتان به اتاق 2 Gig نقل مکان می کند و نورا را صدا می کند تا به او اعتراف کند.

در حین صحبت، مهاجمی که سعی داشت هارد دیسک نیتان را از بین ببرد، وارد آپارتمان او می شود و سعی می کند او را بکشد و او را وادار به فرار می کند. ناتان با استفاده از برنامه ای که از نورا گرفته است، موفق می شود به نورا کمک کند تا فرار کند. او مهاجم را در یک آسانسور به دام می اندازد و از آن برای کشتن او استفاده می کند. نورا با پدرش در مورد آنچه نیتان و او پیدا کرده اند صحبت می کند، و او به او پیشنهاد می کند که از شبکه پنهان شود تا اینکه بفهمند چه کسی مسئول مرگ ناتان است. نورا در نهایت احساسات خود را نسبت به ناتان اعتراف می کند، اما او نمی تواند پاسخ دهد زیرا داده هایش تمام شده است. نورا با بایرون می رود و اینگرید به ملاقات ناتان در اتاقش می آید تا به او بگوید که خودش را آپلود کرده است تا در نهایت بتوانند برای همیشه با هم باشند. او به قدری ناراحت می‌شود که پاسخ یک کلمه‌ای او باعث می‌شود 1 گیگابایت داده اضافی را که به او داده است مصرف کند، و اینگرید را وادار می‌کند تا با خاموش شدن آخرین چراغ اتاق، درخواست پشتیبانی فنی کند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,