دانلود زیرنویس سریال Tracer 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Tracer 2022 – بلو سابتايتل
فروردین 26, 1401
124 بازدید

دانلود زیرنویس سریال Tracer 2022 ردیاب یک مجموعه تلویزیونی محصول ۲۰۲۲ کره جنوبی با بازی ایم سیوان، گو آه سونگ، سون هیون جو و پارک یونگ وو است. این سریال حول محور افرادی است که در خدمات مالیاتی ملی مشغول به کار هستند. این یک درام اصلی از سرویس رسانه ای OTT Wavve است و […]

دانلود زیرنویس سریال Tracer 2022 ردیاب یک مجموعه تلویزیونی محصول ۲۰۲۲ کره جنوبی با بازی ایم سیوان، گو آه سونگ، سون هیون جو و پارک یونگ وو است. این سریال حول محور افرادی است که در خدمات مالیاتی ملی مشغول به کار هستند. این یک درام اصلی از سرویس رسانه ای OTT Wavve است و برای پخش در پلت فرم آن در دسترس است. همچنین از 7 ژانویه تا 25 مارس 2022 از تلویزیون MBC پخش شد.

Tracer' Cheerfully Follows the Chase of Tax Auditors - MyMusicTaste

زیرنویس سریال Tracer 2022 هوانگ دونگ جو رئیس بخش مالیات 5 در خدمات مالیاتی ملی است. او برای ردیابی پولی که از خدمات مالیاتی پنهان است، سخت کار می کند. تیم او شامل سئو هی یانگ است که شخصیت درخشانی دارد و رئیس او اوه یانگ است.

WATCH: Wavve introduces Im Siwan, Go Ah Sung, Son Hyun Joo and more in ' Tracer' teaser | PINKVILLA

زیرنویس Tracer 2022 در همین حال، این ته جون مدیر یک اداره مالیات منطقه ای است. او مردی جاه طلب است که با اقدامات فاسد و غیرقانونی راه خود را به اوج رسانده است، در حالی که نگرش خودخواهانه خود را حفظ کرده است.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,