دانلود زیرنویس سریال The Boarding School 2007 – بلو سابتايتل

مهر 20, 1401
223 بازدید

دانلود زیرنویس سریال The Boarding School 2007 پس از از دست دادن والدین خود در دریا، دو خواهر و برادر وارد یک مدرسه شبانه روزی انحصاری می شوند. دانش آموزان به زودی متوجه می شوند که مدرسه پر از رمز و راز است. براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد زیرنویس سریال The Boarding School 2007 […]

دانلود زیرنویس سریال The Boarding School 2007 پس از از دست دادن والدین خود در دریا، دو خواهر و برادر وارد یک مدرسه شبانه روزی انحصاری می شوند. دانش آموزان به زودی متوجه می شوند که مدرسه پر از رمز و راز است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس سریال The Boarding School 2007 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال The Boarding School 2007 من تازه آخرین قسمت لاس شیکاس دل کابل را تمام کرده بودم. وقتی فهمیدم که یون، بلانکا و مارتینو بیش از یک دهه پیش روی پروژه ای با هم کار کرده اند، نتوانستم جلوی خودم را بگیرم و تمام کلیپ های موجود را در یوتیوب تماشا کردم.

زیرنویس سریال The Boarding School 2007 - بلو سابتايتل

زیرنویس The Boarding School 2007 من شیمی بین شخصیت‌ها را دوست داشتم، اما با دانستن دامنه توجهم، می‌دانستم که نمی‌توانم نمایش را تماشا کنم، زیرا به نظر نمی‌رسد مانند فنجان چای من باشد، اما در اینجا من این نقد را پس از پایان نمایش می‌نویسم. و من نمی توانم در مورد اینکه چقدر دوستش داشتم سکوت کنم. مطمئناً، آن سهم نسبتاً خوبی از مسائل دارد، اما طرح داستان اصلاً من را خسته نکرد، و نمایش من را همیشه در حاشیه نگه داشت.

زیرنویس The Boarding School 2007 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال مدرسه شبانه روزی 2007 پیچ و خم ها من را به لرزه درآوردند و بیشتر اوقات، این چیزها اصلا قابل پیش بینی نبود. این نمایش قطعا برای همیشه با من خواهد ماند، و من بسیار ناراحت هستم که آن را دیر کشف کردم، اما به هر حال می توان گفت که این یکی از بهترین نمایش های اسپانیایی است.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,